Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van itt köztetek olyan akinek...

Van itt köztetek olyan akinek össze van nőve a lábujja?

Figyelt kérdés
Én a mai napig nem tudok megbarátkozni vele, iszonyúan zavar, nem merek elmenni strandra a haverokkal nehogy meglássák mert elég cikinek tartom. Nektek hogy reagáltak az emberek amikor megtudták/meglátták?
2012. jún. 2. 13:33
 1/5 anonim válasza:
Nekem havernak van összenőve, őt egyáltalán nem zavarja :D
2012. jún. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és mit szóltál hozzá amikor megláttad?
2012. jún. 10. 11:24
 3/5 anonim ***** válasza:

A mi családunkban elég sok embernek össze van nőve a lábujja. Nagymamámnak, nagynénémnek és az unokanővéremnek is. Szerintem őket nem zavarja, soha nem takargatják.

Nekem meg már fel sem tűnik. Hidd el, lehet, hogy elsőre majd egy-két ember megnéz, de a legtöbben észre sem veszik az ilyesmit...

2012. jún. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2012. jún. 15. 21:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyik ismimnek is összevan de öt sem zavarja, de ha téged ennyire akkor miért nem mütteted meg?:) csak szétvágják a bőrt
2012. jún. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!