Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon fáj a lábam már 4 óra...

Nagyon fáj a lábam már 4 óra állás után, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Heti 1 napot vagyok gyakorlaton 8 órában(kereskedelem), de már 4-5 óra után nagyon fáj a lábam és fáj ha megyek, de ugye muszáj.A nyári gyakorlatunk másfél hónap és nem tudom h fogom így kibírni, nincs rá vmi "ellenszer"?

2012. jún. 4. 14:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem visszeresek véletlenül a lábaid?
2012. jún. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Van. Próbáld ki a könnyített lúdtalpbetétet. Vagy lehet kapni különböző zselés betéteket is.
2012. jún. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem visszeres, csak a lábfejemnél kicsit, egy nagyon picinél mintha dudorodna az ér.

És ilyen lúdtalp betétet hol lehet kapni v kihez forduljak?

2012. jún. 4. 14:34
 4/12 A kérdező kommentje:
vagyis inkább úgy mondom h a lábfejemnél jó pár ér látszik
2012. jún. 4. 14:34
 5/12 anonim ***** válasza:
Próbáltad már másik, kényelmes cipőben?Lehet csak azzal van a gond.
2012. jún. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Orthopédián csinálnak lúdtalp betétet, de már készen is kapsz, mondjuk a DM-ben.
2012. jún. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Most már sok cipőboltban is árulnak betéteket. Gyógyászati segédeszközök boltjában is van.
2012. jún. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Vegyél olyan cipőt, ami fogja a bokádat. Régen kötelező volt ilyen helyen, ahol sokat kellett állni, a kismama cipő.
2012. jún. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
cipőben voltam eddig, meg topánkában(ami egyáltalán nem jó alapból sem ugye) ma cipőben voltam de úgy éreztem h ennyire még sosem fájt..a papucsot még szeretném kipróbálni.Egyébként ha ez minden nap így menne a nyáron, hozzászokna a lábam és egy idő után elmúlna v csak rosszabbodna a helyzet?
2012. jún. 4. 14:42
 10/12 anonim ***** válasza:
Vizsgáltasd meg a lábad ortopédián. Ott tanácsot is fogsz kapni, mi is lenne a legjobb.
2012. jún. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!