Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Beteg akarok lenni holnapra....

Beteg akarok lenni holnapra. Mit ajánlasz?

Figyelt kérdés
Holnapra szeretnék elkapni valami betegséget, a lényeg, hogy igazi legyen, és az orvos adjon igazolást. Nem akarom megjátszni. Arra gondoltam, este kiülok a teraszra bevizezett torokkal egy fél órára. Annyi elég lesz ahhoz, hogy reggelre fájjon/begyulladjon a torkom?

2012. jún. 5. 09:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
az orvos úgyis ad igazolást, még akkor is általában, ha csak iskolába nem akarsz menni.. miért akarsz TÉNYLEG beteg lenni? magaddal b..szol ki, ha még a gyógyszert is meg kell venni..
2012. jún. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Én tegnap voltam így :)Anyuval megbeszéltük hogy minden év végén az utolsó előtti hetet itthon tölthetem :) Szerencsére anyum jó fej és felhívta az orvost hogy lázam volt az éjjel és időpont kéne.Tegnap elmentem erre kiírt máig..Na mondom ilyen nincs. Anyu felhívta hogy ma megint lázas lettem és megint kell időpont.Valószínüleg kiír egész hétre(mellette én jól tanulok és már mindenből lezártak...) Ma már a torkom is fáj pedig tegnap semmi bajom nem volt. Igyál málnás szörpöt,és szopogass jeget,majd kérj időpontot az orvostól.Mire mész bepirosodik a torkod.Ezért ne betegedj le. Mond,hogy éjjel lázad volt,reggel mikor mérted akkor már csak 37.5 de gyenge vagy.Ki fog írni hidd el.
2012. jún. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
51%
Basszus én meg itthon ülök torok meg arcüreggyulladással, levegőt sem kapok, pedig rohadtul nem akartam beteg lenni. Figyelj, miért akarsz beteg lenni? Valami dolgozat van holnap, amire nem készültél? Nyugodtan megmondhatod a dokinak, hogy kimerültél, nyűgös vagy, "nem érzed magad képesnek arra hogy bemenj", vagy akármi. Én is sokszor kaptam így igazolást. Megmondtam, hogy hányok a suli gondolatától, és már kaptam is. NEm éri meg lebetegedni, aztán a végén túl jól sikerül, ráhúzódik a füledre, stb,... Inkább legyél őszinte!
2012. jún. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Játssz el valamit! Ha lány vagy mondd azt hogy megvan,vagy meg fog jönni és iszonyúan görcsöl a hasad. Vagy hasmenésed van, vagy hánytál...Fognak adni igazolást. De ne legyél direkt beteg...
2012. jún. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
szerintem én a rendelőbe be is nyeltem valamit tegnap,mert tényleg fáj a torkom ahogy nyelek úgyhogy még csak hazudnom se kell ma...
2012. jún. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%

"este kiülok a teraszra bevizezett torokkal egy fél órára"



. . . . . . . . . .. . . . . . . . . . ._ . . . . . _

. . . . . .. . . . . . . . . . . ,.-‘”. . . . . . . . . .``~.,

. . . . . . . .. . . . . .,.-”. . . . . . . . . . . . . . . . . .“-.,

. . . . .. . . . . . ..,/. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ”:,

. . . . . . . .. .,?. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .\,

. . . . . . . . . /. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,}

. . . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:`^`.}

. . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:”. . . ./

. . . . . . .?. . . __. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . :`. . . ./

. . . . . . . /__.(. . .“~-,_. . . . . . . . . . . . . . ,:`. . . .. ./

. . . . . . /(_. . ”~,_. . . ..“~,_. . . . . . . . . .,:`. . . . _/

. . . .. .{.._$;_. . .”=,_. . . .“-,_. . . ,.-~-,}, .~”; /. .. .}

. . .. . .((. . .*~_. . . .”=-._. . .“;,,./`. . /” . . . ./. .. ../

. . . .. . .\`~,. . ..“~.,. . . . . . . . . ..`. . .}. . . . . . ../

. . . . . .(. ..`=-,,. . . .`. . . . . . . . . . . ..(. . . ;_,,-”

. . . . . ../.`~,. . ..`-.. . . . . . . . . . . . . . ..\. . /\

. . . . . . \`~.*-,. . . . . . . . . . . . . . . . . ..|,./.....\,__

,,_. . . . . }.>-._\. . . . . . . . . . . . . . . . . .|. . . . . . ..`=~-,

. .. `=~-,_\_. . . `\,. . . . . . . . . . . . . . . . .\

. . . . . . . . . .`=~-,,.\,. . . . . . . . . . . . . . . .\

. . . . . . . . . . . . . . . . `:,, . . . . . . . . . . . . . `\. . . . . . ..__

. . . . . . . . . . . . . . . . . . .`=-,. . . . . . . . . .,%`>--==``

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . _\. . . . . ._,-%. . . ..`

2012. jún. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Mert a mi orvosunk nem ad csak úgy igazolást, plusz anyám se engedné, hogy otthon maradjak..
2012. jún. 5. 10:41
 8/16 anonim ***** válasza:
hát akkor ennyi... Egy nap alatt nem tudsz megbetegedni,max akkor ha levan gyengülve az immunrendszered...Ettől a bevizezett toroktól nem leszel beteg.A betegséget baktérium és vírus okozza..
2012. jún. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Osztalytarsam a teraszos modszerrel szokott igazolast szerezni, szoval mukodik. Csak gondoltam megkerdezem, hatha van valakinek valami jobb modszere.
2012. jún. 5. 11:55
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
hát akkor hajrá:D Kíváncsi vagyok beteg leszel-e tőle...
2012. jún. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!