Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet ez?

Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
A bal oldalamon nem tudok hosszú távon feküdni. Először páromnál vettem ezt észre, mikor is filmet néztünk egymás mellett feküdve. Eleinte enyhe fájdalmat éreztem a belső szerveimet illetően, nem zavart igazából, nem adtam nagy jelentőséget neki. 1-1,5 óra múltán mintha elzsibbadtam volna teljesen. Mégannyira sem éreztem fájdalmat. A gond akkor kezdődött mikor felálltam. Nagyon intenzív volt a fájdalom, egészen a vállamtól kezdve a combom közepéig. Le kellett vissza feküdnöm, hogy jobb legyen és enyhüljön az érzés. Azóta sem tudok a bal oldalamon aludni/pihenni. 5 percen belül ugyanúgy fájni kezd az oldalam és nem tudom mitől lehet ez. Megjegyezném, hogy ez egy egyszerű elfekvésnél szerintem kicsit komolyabb, mert mint kiderült, Édesapám sem alszik soha a bal oldalán, fura mód hasonló panaszok által..

2012. jún. 6. 09:13
 1/2 anonim ***** válasza:
A szíveddel minden rendben van? Annak kellene utána nézni.
2012. jún. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koraszülöttként jöttem e csodás világra és pici lyukkal a szívemen, ami annak idején be is gyógyult, de elég sokáig vittek dokihoz vissza. Mostanra csak a magas pulzusszám maradt... :)
2012. jún. 6. 09:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!