Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha már jobban nevetek, bepisil...

Ha már jobban nevetek, bepisilek! (? )

Figyelt kérdés
Már vagy 5 éve...soha nem foglalkoztam ezzel, persze nagyon kellemetlen volt, mindig úgy kellett csinálnom h ne lássák meg, és úgy voltam vele hogy majd kinovom. Mit tudnék ezzel csinálni? Van valaki hasonló helyzetben? 15/L És nagyon megkoszonom az értelmes válaszokat, mert nagyon kellemetlen ez nekem, és alig mertem feltenni a kérdést :(

2012. jún. 7. 16:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Keress rá a neten az intimtornára, és végezd azokat a gyakorlatokat.
2012. jún. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen intimtornával rendbejössz.
2012. jún. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
és kb menyi ido alatt? vagy esetleg mutéti megoldás nincs?
2012. jún. 7. 16:26
 4/10 anonim ***** válasza:

így van... a gát izmaid gyengék, amit az intim tornával erősithetsz:

mikor pisilsz (wc-n) tarts vissza, amikor ezt teszed izmokat használsz, ezt a mozdulatot végezheted akkor is amikor tv-tnézel tanulsz stb (feszitesz, elengedsz,feszitesz elengedsz pár másodpercenként)

2012. jún. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nevetési inkontinenciád van.

Menj el a háziorvoshoz, ezt nem kell szégyelni, nem vagy egyedül ilyesmivel, kell vizeletvizsgálat, ultrahang, és talán egyéb speciális vizsgálatok is.

2012. jún. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
holnapra van idopontom az urológiára....akkor oda menjek vagy a háziorvosomoz?
2012. jún. 7. 16:34
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha van holnapra időpontod az urológiára, akkor oda menj előszőr, majd meglátod mit mond, ultrahangot ő fog csinálni.
2012. jún. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz! Viszont ami nagyon fontos, ne szégyelld magad emiatt, mert nem tehetsz róla, és ettől semmivel sem vagy kevésbé jó, mint bármelyik jó szándékú ember!!!
2012. jún. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

velem ez nemfordul elő de internetek sok velem egykorut megismertem annó 12-13 évesen most énis 15 éves vaok nade aznemlényég ök pelust hortak a drynites nadrág pelust roszmanbalehetkapni

(szivesen leveleznékveled :) )

2012. nov. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Velem is elo szokott fordulni de akkor a legcikibb mikor suliban vagyok. Most irok egy peldat: az osztalynak 3-5 fos csapatokat kellett csinalnia es el kellett jatszani egy jelenetet. Kialltunk, de a vegen nagyon viccesre sikeredett az egesz, az egesz osztaly rohogott es en is es ugy ereztem hogy bepipilek. Vissza tudtam tartani de egy kicsi befolyt. Oldalra kotottem a kardiganom higy veletlen se lassak meg. De volt tobb eset szoval nem vagy egyedul. Am azt nem ertem minek irok 2012-es kerdeshez de mindegy. :,)
2015. máj. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!