Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan legyen hangszálgyulladá...

Hogyan legyen hangszálgyulladásom? Mit tegyek, hogy nagyon rekedt legyek vagy ne legyen hangom?

Figyelt kérdés
Ne oktassatok ki légyszi,mert semmi köze nincs a sulihoz...(amúgy a hangszálgyulladás jobb lenne)

2012. jún. 8. 18:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ordibálj egész nap, és akkor berekedsz. De miért akarsz berekedni?
2012. jún. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sajnos egyet tehettem, mikor az volt. Meg kellett némulnom egy hónapra. Iszonyú rossz, mikor mondanád, de tudod, h nem lehet. Egy volt osztálytársamnak még rosszabb volt. Ő kb 2 hónapig nem szólalhatott meg.
2012. jún. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi. Második vagyok. Nem olvastam el rendesen a kérdésed. Énekelj rengeteget, ordibálj és berekedsz.
2012. jún. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Kiabálás teli torokból, jég egyenesen a jégszekrényből, és kevés folyadék.

Üdvözöllek Némában! Jó kalandot!

2012. jún. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod, hogy nemcsak beszélni nem szabad olyankor, hanem lehetőleg teljesen csendben kell maradni akár egész nyáron át?
2012. jún. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén,hogy nem nekem kell hanem az egyik barátnőmnek,cska neki az anyukája megszabja hogy miket nézhet meg interneten....így nekem kellett helyette kiírni a kérdését,amúgy azért akar berekedni,hogy ne kelljen indulni az énekversenyen.VISZONT AMIKET ÍRTÍTOK AZOKAT PRÓBÁLTA MÁR ÉS NEM JÖTT BE,SZÓVAL MÉG ÖTLETEKET KÉREK!!!
2012. jún. 12. 17:53
 7/11 anonim ***** válasza:
Hülyeség azért hangszálgyulladást kapni, mert nem akar indulni egy versenyen. Mondja meg hogy nem akar menni, és kész. Nem kell ezért saját magát megbetegíteni. Jön a baj úgy is ha nem te keresed.
2012. jún. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Már mondtam én is neki,csak a tanár kötelezövé tette így nem maradhat ki,csak akkor nem kell indulnia,ha bereked.és az anyukájáék sem engedik meg:(ÖTleteket légszi:)
2012. jún. 15. 19:48
 9/11 A kérdező kommentje:
GYORSAN ÖTLETEKET KÉREK..mert csütörtök délután van a versenye.az eddigiek nem váltak be.már egy torokgyulladás is jó lenne.
2012. jún. 16. 14:19
 10/11 anonim ***** válasza:

Nincs más ötletem emellett, mint a kevés folyadék. Igyon olyan keveset, hogy éppen ne legyen szomjas, és kiabáljon tele torokból!

Vagy egyen össze mindent előző nap, és akkor elég rosszul fogja érezni magát ahhoz, hogy orvosi igazolást kaphasson.

2012. jún. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!