Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Más is vette már észre hogy...

Más is vette már észre hogy sokszor a kiskamaszoknak, kamaszoknak tartott drogprevenciós előadásokon elhangzottak köszönő viszonyban nincsenek a valósággal?

Figyelt kérdés
Persze félre ne értsétek, nem mondom hogy a drogok nem károsak, és nem kéne róla lebeszélni a fiatalokat.
2012. jún. 11. 17:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Részleteznéd picit, mire is gondolsz pontosan?
2012. jún. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
soroljak példákat? :D
2012. jún. 11. 17:43
 3/11 anonim ***** válasza:
Kezdésnek, hogy tudjuk, mire gondolsz a köszönőviszonnyal kapcsolatban. Anonim a dolog, akár használtál drogokat, akár nem, szal attól nem kell tartani, hogy azonosítunk, és jajj neked :)
2012. jún. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. jún. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mármint az igent arra értem, hogy mondj példát:D
2012. jún. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Most csak egy tipikus példa, amit nem egy ilyen előadáson hallottam már:

"ne fogadj el senkitől cigit mert Marihuána lehet benne"

1. A Marihuána fogyasztók sodorják a cigit, ami marhára máshogy néz ki mint egy rendes cigi.

2. A Marihuánás cigit a fogyasztók szűrő nélkül szívják, mert a szénszűrőtől veszíthet a hatásából.

3. A Marihuánás cigi füstjét a használók sokkal tovább a tüdejükben tartják, a hatás elérése érdekében, ergo ha még úgy is szívja el az illető, mint egy rendes cigit, nem valószínű hogy túl aktív hatást fog érezni.

4. Eleve kinek van annyi pénze hogy marihuánás cigiket osztogasson?

2012. jún. 11. 17:52
 7/11 anonim ***** válasza:

1. A Marihuána fogyasztók sodorják a cigit, ami marhára máshogy néz ki mint egy rendes cigi. --> Az, hogy te ilyet még nem láttál, egyáltalán nem jelenti, hogy nem létezik ez a megoldás.


2. A Marihuánás cigit a fogyasztók szűrő nélkül szívják, mert a szénszűrőtől veszíthet a hatásából. --> A szűrő lényege, felszínén megtartson anyagokat, ill ne engedje át őket. Ha THC is kötődik meg kevés, akkor igen, csökken a hatása. Lehet nem érezhető annyira, de ettől még lehet igaz, én nem tudom, nem próbáltam.


3. A Marihuánás cigi füstjét a használók sokkal tovább a tüdejükben tartják, a hatás elérése érdekében, ergo ha még úgy is szívja el az illető, mint egy rendes cigit, nem valószínű hogy túl aktív hatást fog érezni. --> Nagyobb expoziciós idő --> nagyobb hatás.


4. Eleve kinek van annyi pénze hogy marihuánás cigiket osztogasson? --> Haverok között 1-1 slukk fogalma?


Leaglábbis a logika ezt diktálja. Én magam mondom még nem próbáltam, de láttam már használókat, azok alapján mondom ezeket.

2012. jún. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Vagy ezt is egy drogprevenciós rendőr mesélte hogy két srác kéjgázozott egy helyiségbe és megrakták egymást. A kéjgázt sebészeten meg fogászaton használják, majd ott is megdugják a betegek az orvosokat tőle?
2012. jún. 11. 20:50
 9/11 anonim ***** válasza:

Fagyitortával orrba lehet nyomni a másikat, tehát akinél fagyitorta van, az mindenképp orrbanyomja a másikat? A te logikád erre utalna ;)


Orvosi környezetben az altatásra használt gáz kontrollált körülmények között van hasznláva, és csak a beteg kap belőle. Erre való az anesztézia. De altató hatásnál kisebb dózisban rengeteg gátlást old fel, akár igaz is lehet, amit mondtak nektek. Én azért nem próbálnám ki.

2012. jún. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én kipróbáltam, és úgy lezsibbadtam hogy mozdulni nem akartam, nem hogy még dugjak is valakivel. :D
2012. jún. 13. 13:42
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!