Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az előbb Dormicumot vettem...

Az előbb Dormicumot vettem be, mert le akartam pihenni és figyelmetlenségből alkoholt (1 kupica pálinka) ittam utána. Most mi fog történni? 38/F

Figyelt kérdés
Esetleg hánytassam meg magam?

2012. jún. 12. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne hánytasd magad. Nem fog semmi különös történni. Valószínűleg alszol egy jó nagyot.

Az alkohol felerősítHETi a Dormicum hatását.

Máskor figyelj jobban.:)

2012. jún. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Este 11-kor tértem magamhoz. (hála Istennek tegnap senki nem volt otthon). A körülmények elég érdekesek voltak :-) Az utolsó emlékem az, hogy kb. 15:45-kor felöltözve állok a nappaliban. A következő emlékem már az, (este 11-kor!) hogy a hálószobában meztelenül fekszem a paplan alatt. A pizsama az ágy mellett a földön, és ami érdekes, hogy az otthoni ruhám a NAPPALIBAN volt a fotelbe dobálva!

Mondjuk érdekes lenne tudni, ("filmről látni"), hogy mit műveltem így K.O. állapotban, de inkább nem próbálom ki...

2012. jún. 13. 08:47
 3/5 anonim ***** válasza:
húú ez durva! De vicces lenne tényleg visszanézni, mit művel ilyenkor az ember, gondolom egyáltlaán nem emlékeztél semmire :D Én egyszer bevettem egyszerre 20x0,25 mg frontint, azzal úgy kiütöttem magam, hogy semmire nem emlékeztem, de én is az ágyamban keltem, és a testvérem mondta, hogy ő vitt át, mert leborultam a székről, meg vihorásztam.. :D
2012. jún. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Semmi nem fog történni, kivéve hogy stoned állapotban gyakran kezd zabálni az ember.

Ezért lefekvés, bogyó, lámpaoltás, mert szinte azonnal hat.

2012. jún. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szintén zabálok, akkor is ha már alszom......, ez kicsit alvajárás. - Bár én orvosi engedéllyel két szem altatót vehetek be.
2012. júl. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!