Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a bajom? Máj vagy...

Mi lehet a bajom? Máj vagy más? (LENT)

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Elnézést előre is ezért a gyerekes leírásért, de megpróbálom leírni mi is a problémám, és a segítségeteket kérni.

Nos, Oxmethalone (egyfajta orvosi szteroid) szedtem, majd ráittam alkoholt a hétvégén, és most így rá 3 napra nagyon fáj felhasam. Első gondolatom természetesen az esetleges májnagyobbodás volt, ám nem csak a máj helyén érzek fájdalmat -tehát a bordáim alatt közvetlenül- hanem az alatt is, majdnem egészen a köldökömig, és nem jobb vagy bal oldalon érzem, hanem az egész fáj, az egész, olyan mint ha a teljes hasizmom fájna -köldökig-

És most egyelőre tanácstalan vagyok míg nem fordulok orvoshoz, hogy mi lehet. Sérv, víz, máj, mi..?

Ha tudtok segíteni azt megköszönném, és nem szentbeszédeket várok, hogy megérdemlem meg ilyesmi.. Megtörtént, ez van.


Még ami majd érdekelne, hogy, ha valaki sejti mi lehet a gond, hogy az úgy kb. mennyi ideig tart, hogy kell kezelni, mik a következményei, stb.


Köszönöm!



2012. jún. 12. 20:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Májkárosodás.
2012. jún. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!