Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van olyan aki a citromfű...

Van olyan aki a citromfű teának köszönhetően kigyógyult a pánikbetegségből?

Figyelt kérdés
Én amióta iszom (1hete kb) azóta kicsit szabadabb vagyok.De vajon megszüntethető így a dolog? És ha ittam citromfű teát és rá 1-2 órára iszok alkoholt az gáz?
2012. jún. 18. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem gyógyultam ki a pánikból, de ha érzem, hogy kezdődik valami, megiszom a citromfű teát és jól leszek.

Szerintem ez is nagy eredmény.

Az alkohol alapból gáz pánik betegségnél, viszont a citromfű hatását nem befolyásolja.

2012. jún. 19. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát én igazából nem tudom mennyire vagyok szerencséz helyzetbe,de pl tegnap is elmentem társaságba este fele. Este 8kor mentem el otthonról és másnap 6kor mentem haza. Ez idő tájt nem éreztem azt hogy szoronganék, jól éreztem magam.Pedig nem ittam teát, se alkoholt. Véleményem szerint az én pánikbetegségem kezd megszűnni.Szerintetek mennyire vagyok súlyos eset?
2012. jún. 19. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!