Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez a gyakorlatban hogy működik...

Ez a gyakorlatban hogy működik? Nemváltoztató műtét egy kicsit másként?

Figyelt kérdés

Minap olvastam ilyeneket, hogy ez nőből férfi lett, az pedig férfiból nő. Na mármost, a következőre gondoltam a "Szerelem, Szex" kategóriában olvasott " elég nagy a péniszem? " stílusú kérések hatására.

Ha egy férfi elégedetlen a méreteivel, lehetséges az, hogy "kicserélik" a péniszét, úgy, ahogy egy nemváltoztató műtét során az "ex"nők megkapják a szerszámot? Ez lehetséges, vagy létezik ilyen?

Tudom hülyeség, de úgy elgondolkoztam ezen. :D

Szerintetek ez létezik?


2012. jún. 18. 19:00
 1/8 anonim válasza:
Úgy tudom, hogy nemiszerv esetén "hozott anyagból" dolgoznak, nem két emberből raknak össze egyet.
2012. jún. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Le tudják cserélni a péniszt de az már többet nem fog felállni!
2012. jún. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
27%
Legelőször szögezzük le ,hogy te egy rosszul nevelt/nevelkedett köcsög vagy. Ezután pedig elgondolkozhatsz rajta ,hogy ha lecserélnék egy férfi péniszét akkor ,hogy használná? Mert azoknak a nőknek akiknek felvarrnak egy ilyet csak egy lógó húsdarab,ami arra szolgál ,hogy kielégítse aberált vágyaikat. Viszont nekünk húgyozni is kéne.
2012. jún. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kedves 3.! Köszönöm, hogy válaszod ilyen baráti hangnemben fogalmaztad! :D
2012. jún. 18. 19:13
 5/8 anonim válasza:
Kedves Kérdező!Amúgy ezek a kérdések ,mind önbizalomhiányra és tudatlanságra vezehthetők vissza. Az összes ilyen kérdést átlagos méretekkel rendelkező ember teszi föl.
2012. jún. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
A "kicsi a péniszem?"-re gondoltam.
2012. jún. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen ezzel tisztában vagyok én is!

Az én kérdésem csak egy ártatlan kérdés egy olyan dologról, amivel nem vagyok tisztában és bár tudom, hogy itt kevés a Dr., de hátha valaki tudja, vagy van elképzelése.

Úgy gondolom, ha valamit nem tud az ember, azt kérdezze meg. Ennyi a dolog mögöttes tartalma, a neveltetésemhez semmi köze :D

2012. jún. 18. 19:24
 8/8 anonim válasza:
MIVAN? Lecserélnéd az egyetlen barátod, aki akkor is veled van, amikor senki más??? Hát semmi lojalitás nincs benned? A másik meg, hogy az ilyen műtéteknél nem is más férfiaknak a péniszét kapják meg a nők... lol...
2012. jún. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!