Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem olyan régen találtam a...

Nem olyan régen találtam a lábamon egy csípést, ami viszketett. Nem tulajdonítottam neki nagy figyelmet. Aztán pár napra rá, újabb kettőt találtam. Karikára hasonlítanak. Szerintetek mi lehet?

Figyelt kérdés

Az első már nem viszket és nem is érzékeny. [link]


A másik kettő eléggé érzékeny, de már nem viszketnek csak néha.

[link]

[link]

A napfényre mintha felerősödött volna a viszketés, fájdalom. Amúgy nem okoz semmi gondot. Én szerintem valami pók vagy rovarcsípés. Mivel az egyik már múlóban van, és nem volt semmi komolyabb tünet nem akarok elmenni annyira bőrgyógyászhoz.

Valakinek valami ötlet vagy tapasztalat?



2012. jún. 20. 09:14
 1/4 A kérdező kommentje:
ja és a csípés közepe az már nem fáj, ott normál a bőröm megint,
2012. jún. 20. 09:52
 2/4 anonim ***** válasza:
Vmi rovar lehetett. Tegnap hallottam a tévében a púposszúnyogról. Nem élsz véletlenül folyó közelében? Nézz utána neten.
2012. jún. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem ma összecsipkedtek a púpos szúnyogok, de nem lett ilyen. Nagyon csúnya a csípés igyál egy Calciumusc-ot, vagy Ca pezsgőtablettát. Szerintem érdemes lenne orvoshoz is elmenned vele. Van olyan, aki a szúnyogcsípésre reagál ilyen rosszul.
2012. jún. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Előző válaszoló vagyok és visszavonom az előző válaszom. Így kb 2 nap után nekem is szinte a tiédhez hasonlóan csúnya lett az egyik csípésem. Nincs kizárva szóval, hogy a púpos szúnyog a tettes...
2012. jún. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!