Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyomorfájás. Picit többet...

Gyomorfájás. Picit többet ettem a kelleténél és elkezdett fájni a gyomrom. Mit tudtok rá ajánlani? (már máskor is elfordult, akkor szinte egész éjszaka fájt és vizes törölközőt tettem rá)

Figyelt kérdés

Más is volt már hasonló helyzetben?

24/L


2009. júl. 6. 15:03
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Gyomorrák.
2009. júl. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi,kedves vagy! Szóval akkor gyomorrákom van! Eddig ezt nem tudtam! Van a környzetemben 1-2 nő,aki ha egy picit jobban megterheli a gyomrát,akkor fáj neki! Akkor ők is gyomorrákban "szenvednek"!?
2009. júl. 6. 15:10
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Tuskó vagy! Vegyél Reni-t az nekem mindig bejött, és szénsavasat ne nagyon igyál mert attól még rosszabb lesz! Rem hamarosan elmúlik
2009. júl. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A tuskót nekem szántad?:S

Nemigazán értem......hisz én csak arra reagáltam amit az első válaszoló írt! Az pedig az volt,hogy: GYOMORRÁK!

2009. júl. 6. 15:17
 5/10 anonim ***** válasza:
félreértettél! azt a kedves első válaszolónak szántam és véletlenül sem neked:) rem azért némileg tudtam neked segíteni!
2009. júl. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Szétnéztem a neten és több fajta rennie-t is találtam!

-RENNIE DEFLATINE RÁGÓTABLETTA(sárga doboz)

-RENNIE ANTACIDUM rágótabletta(piros doboz)

melyik lenne a jó?

2009. júl. 6. 15:25
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem a piros volt a jó, de van a környezetemben olyan akinek a sárga jött be! Én a pirosra szavazok, de mindkettő jó!
2009. júl. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vazz, annyira fáj a hasam, hogy odaültem a gép elé, és mi az első kérdés amit meglátok ?
2009. júl. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem neked ez lesz a jó:

[link]


ezen kívül még van 2 féle, de szerintem ezt próbáld meg.


A szódabikarbóna is segíthet, hideg vízben kell elkeverni és meginni. Ha sokat ettél és hányingered van vagy a hasad fáj emiatt, akkor segíthet. Nekem mindig hatásos volt.


Ja és persze, mással is előfordul ilyen. Én mindig többet eszek, mint amennyit kellene, mert "jaj már csak ez a kicsi van ezt már nem hagyom meg". Vagy hirtelen csupa jó kaja van és akkor habzsolok ész nélkül :)

2009. júl. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
segíthet még a kamilla tea is, vagy lehet kapni tesco-ban ilyen gyomorteát. én azt szoktam inni, és nekem segít.
2009. júl. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!