Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a legjobb a hegekre?

Mi a legjobb a hegekre?

Figyelt kérdés

Kb 1éve szedtek le egy anyajegyet az arcomról, 2cm-es heg maradt utána ami rózsaszínes és enyhén besüpped még mindig. Próbáltam a contractubex-et de az nem használt. Szerintetek mivel lehetne ezen segíteni? Mit ajánlotok: dermaroller, mikrodermabrázió, hámlasztás, lézer vagy valami más?

A másik kérdésem pedig a sebgyógyulással kapcsolatos. Elég rosszul és lassan gyógyulnak a sebeim. Barnás, rózsaszínes folt marad utánuk. Ezek "normál" hegek, sima a bőr csak más a színe. Mivel kellene kenjem mikor megsérült és azután miután lejött a seb.



2012. jún. 28. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:
A Contractubexet mennyi ideig használtad? Mert nem hat egyből az biztos én mást nem tudok ajánlani.
2012. jún. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hónapokig de alig látható, szinte nulla hatása volt.
2012. jún. 28. 15:08
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

aloe vera gél, propolis kenőcs, körömvirág kenőcs, dermatix cicaplast, dermarolleres kezelés, mikrodermabrázió


Mikor megsérül a bőr, akkor a szervezet azonnal elkezdi gyógyítani azt. így azt egyből bekenheted aloe vera géllel. én is minidg azzal kenem. már legalább 3 hónapja minden nap aloe vera géllel kenem az arcom, és sokat szokott segíteni akkor is, amikor szétnyomkodom. egyébként is gyulladásra hajlamos, nagyon mitesszeres, tág pórusú, gyakran sebesre nyomkodott bőrre szoktam rákenni, akkor is, amikor vérzik a seb, és leviszi a gyulladást,meg sokkal hamarabb gyógyul is.;) panthenol spray is jó különben, mert b5 vitamin van benne, és ez a sejtek regenerálódásáért felelős.

2012. júl. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

emellett figyelj arra, hogy A, E, C-vitamint és szelént vigyél a szervezetedbe minden nap. Ezek nélkülözhetetlenek a bőr számára. De ott van még a b5, d-vitamin...


megfelelő mennyiségű napi folyadékbevitel!

2012. júl. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!