Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet valami összefüggés...

Lehet valami összefüggés közte? Hogy azért vagyok gyenge, mert kevés anyatejet kaptam? 18/L

Figyelt kérdés

Sokszor fájnak az ízületeim, a csontjaim, a csuklóm néha nagyon, nem bírom a szénsavasat, mert fáj tőle a torkom, nem tudok futni, mert arcüreggyulladásom lesz, és még sorolhatnám. A 37,3-4 fokos láz első napokban teljesen kiüt, a menstruációm első napjáról nem is beszélve. Nem komoly problémák, de el tudják rontani a jó pillanatokat.

Lehetséges, hogy azért vagyok gyenge, mert csak 3 hétig kaptam anyatejet?


2012. jún. 29. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi köze hozzá. Menj el, vizsgáltasd ki magad. Én egyáltalán nem kaptam anyatejet, és soha semmi bajom.
2012. jún. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De nagyon sok köze van a mostani állapotodhoz az anyatej hiányának! Olvass utána interneten, bebizonyították, hogy az anyatejen felnövekvő felnőttek sokkal egészségesebbek, mint a tápszeren felnőttek! Sajnos! :( Az anyatejet semmilyen tápszer nem tudja pótolni! Én sem kaptam gyerekkoromban és a testvérem se, mi is állandóan betegek vagyunk... Például az égvilágon mindenre allergiásak vagyunk, amellett hogy állandóan elkapunk minden betegséget! Az immunrendszerünk nem tudott kifejlődni az anyatej hiánya miatt gyerekkorunkban! A szüleim pedig azért nem vettek nekem és a tesómnak pótanyatejet, mert drágálták!!! Ugyanis anyumnak nem volt teje. Nem értem, hogy miért vállaltak a szüleim gyereket, ha még az anyatejet is sajnálták tőlem.. Pedig meg tudták volna venni, csak nekik más volt fontosabb! Az ilyenek tényleg ne vállaljanak gyereket! :( :( :(
2015. aug. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. És a tesómnak egy súlyos betegsége is van, amit nem szeretnék részletezni... Biztos vagyok benne, hogy ha kapott volna anyatejet akkor nem lenne tartós beteg. :(

Első Válaszoló! Te ritka szerencsés vagy, mert azokhoz a kevesekhez tartozol, akiben nem okozott kárt az anyatej hiánya. De a többségben nagy kárt okoz. :(

2015. aug. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnálom a helyzetedet! :(
2015. aug. 25. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!