Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szemölcs probléma? (többi lent)

Szemölcs probléma? (többi lent)

Figyelt kérdés
Elsősorban olyan emberek segítségét várom akiknek már volt tapasztalatuk vírusos szemölcsel,szemölcsel és sikerült eltüntetniük. Kinek mi használt?Mennyi idő alatt tűnt el?Ugyanis én jártam bőrgyógyásznál, de amit kaptam nem bizonyult hatásosnak... Most ki szeretnék próbálni valami olyan szert ami már másoknak is bevált.Pl:Grapefruit csepp, vérehulló fecskefű,stb.. Előre is köszönöm.

2012. júl. 1. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:

röhely mind.


Én ceglédre jártam bőrgyógyászhoz.ott folyékony nitrogénbe mártott pamacsal jegelik.ez az egyetlen tuti megoldás.

ragaszkodj a jegeléshez!ahol nem csinálják ott követeld,vagy menj ceglédre:)

2012. júl. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálam eddig majdnem minden szemölcsre bevált a Scholl terméke, a verruca gél. Pedikűrös pályafutásom során sokféle szemölcsre ajánlottam, használtam már, 99%-ban hatásos.
2012. júl. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Water Wratjes oldat is fagyasztásos eljáráson alapszik. Kimondottan uszoda szemölcsök eltávolítására ajánlják. Forgalmazza: Pharma Synergy Kft. info@pharma-synergy.com
2012. júl. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!