Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kis, halvány, piros foltok...

Kis, halvány, piros foltok jelentek meg a tenyeremen? Ez jelent valamit vagy majd elmúlnak?

Figyelt kérdés

2012. júl. 2. 10:58
 1/5 Eebi válasza:
Nekemis ugyanez a problemam, de nekem mar az egesz tenyerem tiszta piros.Nekem mar 1 hete tart ez igy el, es meg mindig nem tunt el. Meg enis valaszt varok arra,hogy vajon elmulik, es mi okozhatja ezt.
2012. júl. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
basszus:S meg ha igy picit megnyomod érzed hogy van ott valami ugye? ilyen nagyonpici..
2012. júl. 3. 23:19
 3/5 anonim válasza:
Mindkettőtöknek: Menjetek el bőrgyógyászhoz, ez valamilyen allergia, az egyik ismerősömnek is pontosan ez van. Sokat szenvedett, mire az egyik bőrgyógyász, kikevertetett neki egy krémet. Ha ilyenje van csak használja és másnapra elmúlik. Szóval csak ezt tudom ajánlani.
2012. júl. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
tényleg allergia, végülis megmutattam szüleimnek akik orvosok és adtak egy krémet amitől rögtön elmúlt, azóta szerencsére nem is jött elő többet. :)
2012. júl. 24. 17:00
 5/5 A kérdező kommentje:
de azért köszönöm:)
2012. júl. 24. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!