Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Terhességi csíkok ellen...

Terhességi csíkok ellen valami jó tipp?

Figyelt kérdés
Sajnos hirtelen meghíztam és a bőröm sok helyen berepedezett.A fogyókúrán már dolgozom,de nem tudok mit tenni a csíkok ellen. Valami tipp,amivel el lehetne tüntetni ??

2012. júl. 2. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Lány vagy vagy fiú? Én fiú vagyok de nekem is vannak ilyen "csíkok". Én nem tudom hogy mik ezek, azt mondtam anyám hogy striák.. De az általában a nőkön szokott előfurdulni meg a terhes őkön. Én fiú vagyok, és nem vagyok nő de a hasmon a lábamon a bicepszemnél is vannak.. Egyébként én hírtelen elhíztam, nem sprotltam szinte smmit két évig, és éjszankánként ettem..
2012. júl. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lány vagyok,de nekem is kb. ezek a "tünetek" miatt jöttek elő,valami tipp ami miatt esetleg halványulnának ?
2012. júl. 2. 21:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálam is ez a probléma. Tipp hogy halványuljon... szerintem olyan nincs. Idővel magától ehlalványul. Nekem 1-2 év volt.
2012. júl. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fogadd el magad olyannak amilyen vagy, mert ez semmit nem vesz el a szépségedből! :) Higgy nekem, fiú vagyok.
2012. júl. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! De nagyon zavar :S.. de igazatok van.. el kell fogadnom magam :)
2012. júl. 3. 12:27
 6/7 anonim válasza:
Nagyon sok olyan pletyka van, hogy ezek életed végéig megmaradnak, és soha nem tűnek el, ez részben igazis, ugyanis ha cska krémezgeted vagy nem csinálsz vele semmit akkor is elhalványodik de nem tűnik el..... Egyetlen valós megoldás van rá, mégpedig az lézeres kezelés....
2012. júl. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A porszívóval símán eltünnek!
2012. júl. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!