Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek tehet egy nő...

Szerintetek tehet egy nő arról ha visszeres a lába?

Figyelt kérdés
Én sportolok és nem vagyok túlsúlyos és eddig minimális volt és 32 évesen kezd dudorodni is és nemcsak hajszálerek vannak.A harisnya sem nyomja vissza.Esztétikailag zavar.Most túl hiú vagyok?Mit tehetek ellene.
2012. júl. 3. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Elmész dokihoz, és ha úgy látja jónak, kiszedi.
2012. júl. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmit. Gyengék az érfalaid. Nekem dettó. Gusztustalan gyufa vastagságú bugyrok is vannak a combomon,hogy enné meg a fene. A barátnőm is nagyon visszeres,megműttette és ugyan olyan,csak még fáj is neki. Ő 26 én 29.
2012. júl. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hogy visszeres vagy-e, az alkati kérdés, de azért megfelelő életmóddal sokat lehet segíteni rajta. Nem tesz jót, ha sokat állsz vagy ülőmunkát végzel, de ha mégis ilyen, akkor legalább polcold fel a lábad. De jobb ha inkább olyasmit dolgozol, ami mászkálással jár.

A kialakult visszereken már nem sokat segít, de a megelőzésben rengeteget, ha rendszeresen gesztenyemézet eszel, minden nap egy kiskanálnyit. Jót tesz az érfalnak.

2012. júl. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!