Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet összefüggésben a kettő...

Lehet összefüggésben a kettő között?

Figyelt kérdés
Közel 3 évig szedtem nagyon intenzív dózisban szteroidot. Rengetek mellékhatásom volt ezt nem is rizsázom.12 évesen kezdtem el kapni. És azóta furcsa dolgon (most 17 vagyok) mindenki 12 évesnek tart. Rögtön meglepődnek mikor mondom már 17 vagyok.
2012. júl. 3. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen lehet, sőt biztos, most olvasom, a szteroid mellékhatásait, és azt írja, hogy a szteroid csökkenti a mellékvesekéreg hormontermelését.
2012. júl. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És ez kb mikor múlik el?
2012. júl. 3. 22:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Az orvoshoz kell elmenni, hogy úgy érzed (bocs, hogy ezt mondom, nem akarlak megbántani), fizikailag megálltál fejlődésben (persze gondolom nem teljesen), és olvastál a szteroid hormoncsökkentő hatásáról, és lehet, hogy mondjuk felír egy hormon tablettát, de lehet, hogy nem csinál semmit, mert majd még később fogsz fejlődni, csak azt nem tudom, hogy mikor, mert ha kb. 20-22 éves korodig nem fejlődsz ki testileg, akkor nem tudom, mikor fogsz.
2012. júl. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!