Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha egy zselatin kapszulát...

Ha egy zselatin kapszulát ketté vágtam bele szórtam vízbe, majd megittam, attól lehet bajom? Nagyon sűrgős lenne, ugyhogy valaki legyen szíves segítsen!?

Figyelt kérdés

a gyomorszájam fáj, de lehet hogy túlreagálom csak, nem tudom.

szóval egy SUMAMED 250 MG KEMÉNY KAPSZULÁRÓL VAN SZÓ.

Amit kullancs csípésre írt az orvos. az adagot normálisan vettem be, de úgy ahogy a fentiekben leírtam.

A válaszokat előre is köszönöm



2012. júl. 4. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért így vetted be?

Azért van bevonata a gyógyszernek, hogy a megfelelő, helyen a megfelelő időben oldódjon fel.

Nem tudom, hogy a gyomorszájad miért fáj, és ezt a gyógyszert sem ismerem. Nem hiszem, hogy komoly bajod lenne, ha nem adagoltad túl, de attól még hülyeség volt így bevenni.

2012. júl. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bajod talán nem lesz belőle, de valószínűleg a gyógyszer megmarta a nyelőcsövedet és gyomrodat. Nem véletlenül rakják kapszulába! Ezzel akarják azt elérni, hogy megfelelő időtartam alatt, megfelelő helyen szívódjon fel a gyógyszer.

Ha fokozódik a fájdalom, akkor menj orvoshoz.

2012. júl. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

akkor nem lesz bajom?

hihetetlen,de mikor megláttam hogy azt írtátok nem valoszínű hogy lesz bajom, egyből csillapodott a gyomorszájamnál lévő fájdalom. és ez mikor múlik el?

2012. júl. 4. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!