Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 2 hónapos kislányomnak az 5....

Viktoria777 kérdése:

2 hónapos kislányomnak az 5. napja h nincs széklete. Kizárólag csak anyatejet kap. Előtte minden nap volt. Ez normális?

Figyelt kérdés
2 hónapos kislányomnak az 5.napja h nincs széklete.. Kizárólag csak anyatejet kap. Előtte minden nap volt. Ez normális?

2012. júl. 4. 20:37
 1/5 Felülmúlhatatlan válasza:

szerintem nem...

miért nem hívod fel a védőnőt vagy a gyerekorvost?

2012. júl. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem szedsz valami gyógyszert?

[link]

2012. júl. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem nem szedek semmiféle gyógyszert!azért nem mentünk még el orvoshoz mert egyik ismerősöm aki már több családos anya mondta h ne aggódjak ez természetes anyatejes babáknál h több napig nincs széklet..de igazad van én nem várok tovább holnap elmegyünk!
2012. júl. 4. 21:59
 4/5 Felülmúlhatatlan válasza:

minden rendben van? mit mondott az orvos?

Nekem csak egy gyerekem van, de soha nem maradt ki ilyen sokáig, illetve egyszer, amikor nagyobb volt, de akkor adtam neki kúpot...

2012. júl. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm mindne rendbe van kúpot ajánlott az orvos és bevált kislányom uyg kipakolt :))) azóta minden rendbe :)minden nap van széklete :)és a doki még azt is mondta h anyatejes babáknál ez előfordül h nincs 1 hétig széklet
2012. júl. 14. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!