Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Már kb. egy hete az orromban...

Már kb. egy hete az orromban seb van /mindkét orrlyukamban/ nem tudom mitől lehet?

Figyelt kérdés
Nem voltam megfázva.
2012. júl. 5. 00:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem sétáltál forgalmas út mellett?
2012. júl. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem is megfázás okozza. Elsősorban kipufogógázok, de lehetséges okok még: por, pollen, légkondícionáló.
2012. júl. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ez a probléma már 3 héttel ezelőtt is volt .Csak akkor elmúlt , de most újra van.Azt figyeltem meg / lehet hüjeség/ hogy 3 héttel ezelőtt alacsonyan repülő által létrehozott"kondenzcsík" volt látható az égen ami szerintem valami kémiai anyag lehetett , mert amit magasan húznak a gépek maguk után az elillan kis idővel. Ez meg eleve alacsonyan ..és felhő szerűvé alakult. Lefotóztam , mert szinte félelmetes "kondenzcsíkok" voltak.Egyébként a youtube-n chem trail címszó alatt meglehet nézni miről is van szó.Azt gondolom talán ez lehet az ok , mivel a fiamnak is szinte ugyanez a problémája.
2012. júl. 5. 02:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!