Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van rám ilyen furcsa...

Miért van rám ilyen furcsa hatással az alkohol? Hallott már valaki ilyenről?

Figyelt kérdés

Tegnap este épp csak egy picivel többet ittam a kelleténél. Épp arra a pontra jutottam, amikor már nem csak becsíptem, hanem kezdtem berúgni. Többször előfordult már velem ilyen az elmúlt években, azóta mindig odafigyelek, hogy csak egy bizonyos pontig igyak, de most a meleg miatt kicsit jobban fejbevágott, mint kellett volna.


Szóval az a lényeg, hogy ilyenkor utána nagyon szarul vagyok több hétig, sokszor 2-3-4 hétig is. Tompa az érzékelésem, mint az ittas embernek. Tompán érzékelem a szagokat, ízeket, fájdalmat, hideget, meleget, szóval mindent. Elég ijesztő, régen voltam orvosnál is, de nem tudtak semmit mondani. Akárhogyan keresek neten, nem találok ilyenről leírást, meg semmi hasonlót. Nagyon szar érzés, hetekig ilyen állapotban létezni. Közben sokszor nagyon ver a víz, melegem van, görcsöl a hasam az idegességtől. Valaki tapasztalt már hasonlót? Vagy hallottatok már máshonnan ilyesmiről? Lehet tenni ellene valami? Van rá gyógymód, amitől hamarabb elmúlik? (Mindig csak magától múlt el pár hét után, de az a pár hét maga volt a pokol).

Kérlek, segítsetek, adjatok valami kiindulópontot legalább, amiből ki tudom deríteni, mi ez, miért van, és hogyan lehetnék hamarabb jól!



2012. júl. 5. 09:05
 1/5 anonim ***** válasza:
2012. júl. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
ne igyál ennyi. Akkor nem lesz semmi bajod.
2012. júl. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mit ittál?
2012. júl. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem valami anyagcsere dolog áll a háttérben.lehet valami össztevő(vagy maga az alkohol)amit nem tudsz normálisan feldolgozni. De nem értem meg,hogy miért iszol akkor? senki nem kötelez rá.
2012. júl. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Alaque ***** válasza:
Nem tudom, hogy segíthet-e, mindenesetre a paracetamol a másnaposságot öt perc alatt elmulasztja, mintha nem is lett volna. Viszont rendkívül káros a szervezetre. Egyszer-kétszer, ha csinálod, persze, nem halsz bele, sőt, én kipróbálnám a helyedben, hátha segít. Szóval másnap reggel benyomsz egy NeoCitrant vagy Coldrexet, és vársz. Ha nem múlik, akkor ne csináld többet. Meg amúgy is: mértékkel. Remélem, segít majd! :)
2012. júl. 19. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!