Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vajon elrepedt a bordám?

Vajon elrepedt a bordám?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Volt egy olyan balesetem 1 hete,hogy vetődés (foci) után rosszul érkeztem és ráestem a bordámra de a könyököm meg alattuk volt. Akkor 1 percig kb. nagyon fájt de utána elmúlt és folytattam az edzést. De másnap reggel mikor felkeltem már fájt a bal bordám(kb. alulról a harmadik). Még most így 1 hét elteltével is nagyon fáj főleg este amikor elakarok aludni és forgolódok. Mit lehet vele tenni?

A válaszokat előre is köszönöm!

15F



2012. júl. 5. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, akár el is repedhetett a bordád. Azzal sok mindent nem tudsz tenni. Viszont egy rtg nem ártana, mert lehet akár egy bordaporc leválása is. Szóval jobb lenne megnézetni.
2012. júl. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mikorra enyhül/múlik el teljesen a fájdalom? Lehetne valamivel elősegíteni a gyógyulását?
2012. júl. 5. 10:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Az orvos írhat rá erősebb fájdalom csillapítót, más megoldás nem nagyon van. Pihentesd.

te még fiatal vagy, gyorsabban gyógyulsz, de ha tényleg repedés vagy törés akkor jó pár hét mire helyre jön.

2012. júl. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat! 2 hét múlva edzőmeccs, addigra remélem teljesen rendbe jön.
2012. júl. 5. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!