Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Eltört a nagylábujjam?

Eltört a nagylábujjam?

Figyelt kérdés
Tegnap este mezítláb futottam a füvön, és megcsúsztam, és hátrahajlott a nagylábujjam. Azóta rá tudok állni, de nehezen, ha megnyomom, akkor fáj, be tudom hajlítani, csak akkor megfeszül a bőr, és az is nagyon fáj, illetve egy kicsit be van dagadva. Eltört?
2012. júl. 5. 14:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Amit írsz, abból nekem úgy tűnik, hogy nem tört el. Egy jó darabig fájhat még, de ha dagadt, vagy romlik, mindenképp menj dokihoz!
2012. júl. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Miért nem mész orvoshoz ?

Hallottál reccsenést ? Kezd kékülni/lilulni ? Nem áll ki a csont érezhetően/pukli/ ?

Egy törés szerintem ennél jobban fáj, lehet, hogy megúsztad egy kis ficammal.

2012. júl. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem hallottam reccsenést, nem lilul, és nem áll ki csont. Nemsokára már az orvosnál leszek, csak meg akartam nyugtatni magam, mert egész délelőtt itt sírtam, hogy nem mehetek el a sporttáborba, amire már 2 éve várok.
2012. júl. 5. 14:40
 4/9 anonim ***** válasza:
Ugye nem tört el végül?
2012. júl. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
csak kibicsaklott, már jól vagyok, rá tudok állni, és lábujjhegyen ugrálni is tudok :) csak jégzselével kellett borogatni, meg kenőccsel kellett kenni :)
2012. júl. 10. 18:28
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor jó :)

Jó táborozást!

2012. júl. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ön honnan tudja, hogy táborba készülök?
2012. júl. 10. 21:40
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért nem te írtad? :DDD
2012. júl. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
jah, azt hittem, ismerősök vagyunk, és egy ismerősöm talált rá a kérdésemre :"D Én kérek elnézést! :)
2012. júl. 11. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!