Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 16 éves,185 centi magas...

16 éves,185 centi magas fiúnak, aki hobbiból sportol, nincs súlyfeleslege és közepesen izmos, mennyi az ideális testsúly?

Figyelt kérdés
2009. júl. 10. 18:40
 1/5 anonim válasza:
53%

mittudjam én,, 65 kb

én 15 vagyok nemtom hány centi magas 68 kilo de úgyh minden nap kondizok meg rendszeresen bírkozok is és sokat eszek h erősödjek ám' :D

2009. júl. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

80-85

de ha izmosabb lehet akár 90 valahány is

2009. júl. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

első válaszolónak: a 65 az kevés ilyen magassághoz, én nő vagyok, vékony de nem sovány, 166 centi, és 53-55 kiló vagyok, erős csontozattal, közepes női izomzattal :). az a súly kb 175 centinek lenne normális


második válaszoló voltam

2009. júl. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia! Èn 195cm, 24 éves srác vagyok és 89kg, amit kicsit soknak tartok, bár ideálisnak mondják még. 14 évesen voltam túlsúlyos, arányaiban kb. 96kg-mal és 185cm-rel. Utána úsztam és gyúrtam, lettem 96kg, 195cm-rel, 45 centis bicepsszel. Akkor nagy voltam, de izmos és arányos, hasamon itt ott látszott pár kocka, de lapos volt. (a testtömeg-index már túlsúlyosnak titulált). Aztán elkezdtem hosszútáv futni a gyúrás mellett. Akkor lettem 82kg, és akkor volt nagyon kockahasam, szép szálkás bicepszem, igazán megnyerö arvonásaim. Két éve hagytam abba a gyúrást, néha még futok, de lesérültem. Ìrtam, hogy most milyen vagyok. A testtömeg-index szerint ( [link] mikor kigyúrt voltam, túlsúlyos voltam, és most meg még nem. Pedig akkor nem volt hasam, viszont volt mell, hát, bicepsz.... Most felülröl nagyon lefogytam és van hasam is, meg úszógumi. Èn úgy érzem nekem a legjobb a 82kg volt ehhez a magassághoz, de lehet, hogy ezel az izomzattal ami most van, már túl laposnak érezném magamat. LÈNYEG: amikor igazán jól érzed magadat a brödben, az az ideális testsúlyod, persze a józan ész határain belül (erre ad vmiféle támpontot a linkelt testtömeg-index)
2009. júl. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
195 cm és 89, és te azt kicsit soknak találod?:) 172 cm vagyok és 82 kiló, 6 kockám látszik feszítés nélkül, és nem találom soknak magam.
2010. szept. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!