Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akik konyhán dolgoznak, van...

Akik konyhán dolgoznak, van valamilyen praktikátok, tippetek, bevált módszeretek, amivel elviselhetőbbé teszitek magatoknak a munkát ilyen melegben?

Figyelt kérdés

Úgy néz ki lesz egy pár hét, amikor tudok dolgozni egy büfé konyháján. Egyrészt nagyon örülök a lehetőségnek, mindig is szerettem volna kipróbálni magam ilyen területen és imádok sütni, főzni, rendezkedni a konyhában.

Másrészt viszont tartok tőle, hogy ilyen melegben hogy fogom bírni 8 órán keresztül ahol folyamatosan megy a tűzhely.


Ráadásul mondták, hogy kössem fel a gatyámat, mivel strandon van a büfé, nagy a forgalom, nagyon nagy a hajtás.

Valami praktika, tipp, amivel elviselhetőbbé lehet tenni a munkát

17/L



2012. júl. 8. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? Szerintem erre születni kell. A férjem konyhán dolgozik, és nála 40-50 fok van, a tűzhely közelében akár 60 is. Ő bírja, más kifordul onnan egy perc múlva.
2012. júl. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom, születtem erre. Jobban szeretek mondjuk a hűvösebb szobába a ventilátor mellett lenni. :D


Gondoltam arra, hogy bevizezem a pólóm meg a lábam stb. De mondták, hogy ott nincs 5 percenként 'pisiszünet', szóval ott tényleg keményen nyomatják és a kb. 50°C-os helységben bizony hamar megszárad a póló.

2012. júl. 8. 12:49
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igyál sok vizet, és ne állj le, hanem "pörögj" mindig, a férjemnek ez a speciálisabbnak mondható technikája.
2012. júl. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ez hasznosnak tűnik. :)


A sok víz fogyasztása nem fog problémát okozni, egy átlagos nap is simán megiszok 2-3 l vizet.

2012. júl. 8. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!