Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi van ilyenkor? A melegtől...

Mi van ilyenkor? A melegtől lehet?

Figyelt kérdés

1-2 hete majdnem minden nap legszívesebben csak aludnék, amikor elkezdek álmosodni akkor elkezdek izzadni mint egy ló és szorít a mellkasom, utána a szívem is fura és pár perc múlva elmúlik minden csak az álmosság nem. Nem tudok aludni mert dolgoznom kell (ráadásul vezetni, kamionos vagyok) néha már könyökölve vezetek. Hétvégén ha éjféltől hamarabb fekszek le akkor is délután kelek fel, valamelyik nap hajnal fél 4 helyett délután 1-kor keltem fel. A főnököm most nem fog szabit adni és ha mondom hogy szarul vagyok akkor az a válasz hogy "old meg".

185cm/74kg ha ez számít.

Kerülném az orvost ha lehet.

26F


2012. júl. 9. 13:42
 1/1 anonim válasza:

Szerintem biztos a meleg,vagy a frontoktól lehet.

Gondolom a tested érzékenyebb az ilyen hatásokra és a munkád miatt jobban kimerül.Próbálj meg kicsit többet pihenni (út közben is állj meg egy kicsit ha tudsz). Ha túlhajszolod magad azzal nem érsz el semmit.És ha rosszabbodnának a tünetek mindenképpen fordulj orvoshoz!

2012. júl. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!