Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől hullik ennyire a hajam?

Mitől hullik ennyire a hajam?

Figyelt kérdés

kifésülöm a hajam rengeteg haj marad a fésűbe (elég ritka vékony szálú a hajam) akárhányszor megcsinálom ezt egymás után mindig nagyon sok kijön

vagy ha csak végig simítom a kezemet a hajamon akkor is vagy ha a copfon végighúzom a kezem akkor is :((


szedek b vitamint, béres vas vital-t és omega 3 6-9 kapszulát


vettem most borsmenta illóolajat, mert azt olvastam h az jó a fejbőrnek, (higítva persze pár cseppet) egy spriccelős fejű flakonba raktam és esténként azzal fogom befújni a fejbőrömet vele választékonként. (ezt egy blogban olvastam)



Szerintetek mitől lehet?:((



2012. júl. 10. 10:59
 1/10 A kérdező kommentje:
ja és azt elfelejtettem írni, hogy nemrég elkezdtem használni a bánfi hajszeszt is
2012. júl. 10. 11:01
 2/10 anonim ***** válasza:
Voltál Orvosnál? Lehet gyulladás a szervezetben, de nekem pajzsmirigy-alulműködéstől hullik nagyon, hiába szedek rá gyógyszert.
2012. júl. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nekem is ez volt a problemam. orvoshoz mentem es elkuldtek vérvizsgálatra és utana irtak fel gyógyszert

igy lathatlanban hiaba szedsz vasat, ha nem az okozza a hajhullast. menj inkább orvoshoz, szand ra az időt, mert sokszor a stressz miatt hullik, lehet neked is amiatt!

2012. júl. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet hormon probléma.
2012. júl. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem a pajzsmirigyem miatt volt a hajhullás
2012. júl. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

7éve hullik a hajam,de úgy hogy már a sírógörcs kerülget hajmosásnál,jártam dokinál nem egyszer nem kétszer soha semmit nem találtak nálam.szerintem már elvesztettem a hajam 50 százalékat,mikor ajánloták hogy vegyek vichy dercos ampullát(kicsit drága)amit 6hétig kell használni,

elsőnek csak egy dobozzal vettem ami 4hétre elegendő,és már a második hét használat után érezhetően kevesebb hajam hullott ki.mikor végég csináltam az egy dobozzal addigra szinte már csak egy pár szál hajam jött ki hajmosásnál fésülködésnél.ezért úgy döntöttem nem veszek még egy dobozzal.rengetek új hajam nőt,végre érzem azt hogy súllya van a hajamnak eltüntek oldalról a kis kopasz foltok,besürösödött a hajam!tavaly decemberben használtam,és talán most kezdem észre venni hogy egy picit megint elkezdett hullani.ezért úgy döntöttem hogy veszek még egy dobozzal,ennyit szerintem meg ér az ember haja hogy egy évben egyszer kicsit drágább ''csodaszert,, vegyen a hajának.

mindenkinek csak ajánlani tudom!

2012. júl. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat. különösen az utolsó személynek:) nemsokára megyek bőrgyógyászhoz megvárom mit mond és ha nem talál semmi problémát én is fogok venni:) tényleg köszönöm! sokat segítettél
2012. júl. 23. 19:42
 8/10 anonim válasza:

igazán nincs mit!remélem neked is használni fog!

és ha kiprobáltad szeretném ha elmondanád az eredményt!

2012. júl. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Pundur válasza:
Hol lehet ilyen ampullát venni?nekem is nagyon hullik a hajam!
2012. júl. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

bármelyik gyógyszertárban megtudod vásárolni!

kb 10000 forint!

2012. aug. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!