Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 26 g meprobamát milyen hatássa...

26 g meprobamát milyen hatással van a szervezetre?

Figyelt kérdés
A barátnőm tart otthon ennyit, és aggódom érte, mi van ha beveszi mindet?

2012. júl. 11. 09:19
 1/1 A kérdező kommentje:
...olyanok válaszát várom, akik egészségügyben dolgoznak, a lánynak volt már egy öngyilkossági kísérlete, toxikológián kezelték, el tudom képzelni, hogy bevesz egyszerre ennyi gyógyszert (=130 db Andaxin). Nem tudom, hogy mennyire kell komolyan venni ennyi gyógyszert, a google-n nem találtam erről infót, nem tudom, hogy szóljak-e a családjából valakinek, vagy ha tényleg beveszi, mi történik vele, kihányja-e, vagy bekómál, vagy meghal mielőtt kiér a mentő. Kérdeztem egy patikust, de nem adott értelmes választ (talán nem adhat?), azt ismételte, hogy ez komoly gyógyszer, ezzel rendesen meg is ijesztett. Meg azt mondta küldjem el pszichiáterhez. Én meg hiába mondtam, hogy ok, de addig 10x belehalhat.
2012. júl. 11. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!