Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fáj? Mit tegyek?

Vikcsoo kérdése:

Miért fáj? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
tyúk szemem van, és vettem rá tyúkszem tapaszt, amit 4 napig kell használni, megpuhítja a bőrfelületet, és ezután sós vízben elkell távolítani. Viszont megpróbáltam eltávolítani, egy része sikerült is, de nagyon fáj, ezért a többit nem tudom. Mit tegyek? Tegyek rá még tapaszt? vagy ez fájni is fog, és igy kell eltávolitani? segitsetek . !

2012. júl. 12. 10:44
 1/1 anonim válasza:

Fájni fog ha kivágod. Tetran kenőcsöt rakj rá, gézlapot és vizes vattát, rá egy darabka kis zacskót a szélét végig ragaszd be aztán kösd be. 24 óráig legyen rajta és kiszívja aztán vághatod nekem így nem fájt a vágása.


Vagy van a svédcsepp nem is olyan drága, kenegetni kell vele.


Vagy kis hagyma apróra vágva elkeverni kis ecettel, bekötni, napi 2x cserélni.


Vagy még szalicil és zsíros krém fele-fele arányban, kend rá de csak a tyúkszemre mert lehámlik tőle a bőröd. Leragasztani sima ragtapasszal.


Azt próbálod ki amelyiket szeretnéd. :) Sok sikert hozzá.

2012. aug. 24. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!