Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Teli lett az arcom pattanással...

Teli lett az arcom pattanással, és nem akar lefele menni, minden nap mosom szappanos vízzel, és valami pattanásra való szerrel. De eddig semmi. Mit csináljak ellenük?

Figyelt kérdés

2012. júl. 13. 16:37
 1/4 A kérdező kommentje:
a remescar eltűntetné őket?
2012. júl. 13. 16:39
 2/4 anonim válasza:
hello nekem is tiszta pattaás az arcom vagyis csak pattanásos de nme az egész kenegesd tonikkal de én mindig kinyomatom apámmal fáj de kilehetbirni nem marad benne zsir teis eztedd :) :/
2012. júl. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Először is a szappanos vizet felejtsd el, mert az kiszárítja a bőröd, amitől elkezd még több faggyút termelni és ezért még több pattanás alakul ki.

Használj hetente egyszer-kétszer bőrradírt (a garnier-nek van a pure active nevű radírja, az nagyon jó), meg persze minden nap reggel-este arclemosó és utána hidratáló (attól függően, milyen típusú a bőröd, de már lehet kapni hidratáló krémből is direkt pattanásos bőrre valót, ami mattít is).

Nap közben meg tegyél korrektort a pattikra (abból is van már, ami egyben fed is és szárítja a pattanásokat).

L/25

2012. júl. 14. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oké, értem, köszönöm
2012. júl. 15. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!