Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen vitaminok, gyógynövénye...

Milyen vitaminok, gyógynövények, praktikák serkentik az agy működését?

Figyelt kérdés
képtelen vagyok a tanulásra koncentrálni,de gyógyszert nem akarok szedni. Segítség!

2012. júl. 14. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok pedagógus, de szerintem keress olyan könyveket irományokat amik lekötik figyelmedet. Bövebben, tanácsot a korod, iskolai irányzatod ismertetésével kaphatsz!
2012. júl. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább tanulni kéne megtanulnod. Serkentheted az agyműködésedet ha nem tudsz akkor sem arra koncentrálni amire kéne.
2012. júl. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
általános iskola végén kb. 3,8 volt az átlagom, szóval 2-3-4-5-s jegyeim voltak, de sosem buktam meg semmiből. Igazából azért nem tanultam, mert lusta voltam. Általános után pincérnek tanultam, ahol végig kitűnő voltam. Most érettségizni jelentkeztem, de a koncentrációm, a matekom, nem hogy nem jók, hanem egyenesen használhatatlan. Képtelen avgyok egy olyan kötelező témát elolvasni, ami nem érdekel, ami nem köt le, de mégis muszáj. Ezért kérdeztem. 18 vagyok
2012. júl. 14. 15:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Vidiripi


Egyél diót! De csak akkor van neki jelentősége ha tanulsz is.

2012. júl. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pistike árulja az almamagot azzal, hogy az okosít. A rendőr vesz tőle négy szemet. Másnap odamegy ismét Pistikéhez és azt mondja: Gyerek te átvertél! Pistike válasza: Ugye, mondtam én!
2012. júl. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!