Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha jobban hallok, mint az...

Ha jobban hallok, mint az átlag ember akkor miért nem hallom zajban amit mondanak?

Figyelt kérdés
Páromnál jobban hallok, tuti, mert én hallom a tűzhely sípolását is amit más nem hall, meg az elektronikai berendezések sípolását, kutyáknak készült ugatásgátló hangszóróinak is néhány sípolását, de ha zaj van miért nem hallok? Munkahelyen pl. Mások simán hallják egymást nekem meg ordibálnak csak akkor hallom mit mondanak. Miért van ez?

2012. júl. 15. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért, mert bizonyos frekvenciákat jobban hallasz, bizonyosakat pedig nem. Én is meghallom az uh-s egérriasztót, mégis hangosan kell, hogy hallgassam pl a tv-t, ha érteni is akarom.
2012. júl. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De én csak zajban hallok rosszul. Nem hiszik el a munkahelyemen, hogy zajossüket vagyok, mert messziről meghallom ha beszélnek. Porszívó, hangos zene, autómotor zajokban hangosabban kell beszélni, de akkor meg ordítanak, mint a hülyével... Halk zajoknál is jelentkezik ez...
2012. júl. 15. 14:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Nehezebben emeled ki a zajból a beszédet, mint mások.
2012. júl. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én arra gondoltam túl jól hallok és a zaj elnyomja nálam ezért a beszédet. Csak az a baj, h a legtöbb kollegám azt hiszi süket vagyok. :-(((
2012. júl. 15. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!