Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Darázscsípés. Mit csináljak?...

Darázscsípés. Mit csináljak? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Tegnap délután kiránduláskor belementem egy kisebb bozótosba, és egyenesen beleléptem egy darázsfészekbe. 2-3 nagyobb csípésem van, és még 2 kisebb. Akkor nem tudtunk vele mit csinálni (nem volt kalciumtabletta, ecet stb.) csak vizes borogatást. Ma reggelre viszont kettő bedagadt, vagy 3 órán ecetes borogatással kezeltem, de nem nagyon hatott. Vettem be kalciumtablettát is. Mit csináljak még vele hogy elmúljon? Ma délután táborba megyek és félek hogy gond lesz. (Nem vagyok allergiás)

#borogatás #darázscsípés #kalciumtabletta
2012. júl. 15. 13:15
 1/3 Takács Jánosné ***** válasza:
46%
Fontos ha meg csíp a darázs vagy méhecske rágj össze pár száll füvet és jól dörzsőldbe vele ez mindig használ.üdv
2012. júl. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

nálunk régi szokás ,darázscsípés ellen: egy kés élét rá kell nyomni óvatosan a csípés helyére és nem fog megdagadni(sajnos nemtudom a fizikai magyarázatát, de beválik):d


ui: vigyázat a késsel!!!!csak rá kell nyomni, nem megvágni!!

2012. aug. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
a hagyma is hatásos darázscsipés ellen:d
2012. aug. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!