Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van még rajtam kívül ilyen...

Van még rajtam kívül ilyen szerencsétlen ember?

Figyelt kérdés
Nem tudom, ti, hogy vagytok vele, de az utóbbi egy évben nekem semmi sem jön össze. Kezdem ott, hogy nincs munkám, tavaly becsődölt egy üzletem és azóta nem tudok elhelyezkedni, se pénzem, se diplomám,(van egy rossz szakmám amivel nagyon keveset lehet keresni), rossz párkapcsolatban élek és nincs erőm kilépni és lehetőségem sincs, kezdek lelkileg tönkremenni, semmi sem jó és nem találom a kiutat.

2012. júl. 19. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én fentieket kiegészíteném azzal, hogy én rákbeteg is vagyok és ezért kirúgtak a munkahelyemről és nem is vesznek fel sehová. Tehát minden igaz rám a rossz párkapcsolaton kívül + rákbetegség. Egyébként meg örülj, amíg egészséges vagy a többi meg le van szarva...
2012. júl. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül.Nincs munkám, kevés pénz, unatkozom itthon, keresek munkát de nincs,keresek társat, de egyenlőre (még )nincs.Ja és nincs diplomám, ami engem nem aggaszt, csak hát a munkáltatók az idióta elvárásaikkal...

Már voltam ezek miatt pánik beteg, de megelégeltem a kesergést, idegeskedést,én mindent igyekszem megtenni, hogy jobb legyen, ennél többet nem tudok..Előbb-utóbb jobb lesz, örökre nem marad így...

2012. júl. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Diplomám és szakmám is van, 2 is, de munkám az nincs.

Ha jelentkezek valahová, akkor még válasz sem érkezik. Most is próbálkozom, csak 1 telefonszám van megadva, de azt nem veszik fel.

Már jelentkeztem önkéntesnek is, de onnan sem válaszoltak.

Párkapcsolatom nincs. Igaz annyira nem is akarok. Barátaim sincsenek, mikor rossz passzba kerültem mind eltűntek. Év elején műtöttek.

Úgyhogy nem vagy egyedül.

2012. júl. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!