Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pattanásaimat hogyan tudnám...

Balazskaaa14 kérdése:

Pattanásaimat hogyan tudnám eltüntetni a krémek nem nagyon hatna minden ló sz*t használok de nem hat, azon gondolkoztam hogy valamilyen kezelés nem segítene?! Bőv. Lent

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok és szeretnék megszabadulni a pattanásaimtól és miteszereimtől kb 11 éves korom óta ilyen az arcom!Esetleg valamilyen különleges kezelés vagy külőpnleges kenceficét nem tudtok a ajánlani esetleg ha kezelés akkor egy linket tudnátok írni köszönettel

2012. júl. 22. 02:03
 1/7 anonim ***** válasza:
azt hiszem ha nem eszel tejterméket, sajtot sem, akkor kevesebb pattanásod lesz
2012. júl. 22. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
a csokolade es a fuszeres etelek ,kolbaszok ,szalonna is produkal pattanasokat. igyal sok vizet,sok gyumolcsot es zoldsegeket egyel. a zeller vertisztito hatasu egyel tobbet belole.
2012. júl. 22. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Előző válaszok+ bőrgyógyász. Ő lehet tud felirni vmit ami jobban segit mint a bolti szerek.
2012. júl. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Diófa (Juglans regia)


A diófa, másként olaszdió májusban virágzik, még mielőtt a levelei kifejlődnek. A friss leveleket gyűjtjük június közepén, amíg még könnyen átszúrhatjuk. A zöld dió burkát közvetlenül az érés előtt, mielőtt megbarnul, az érett termést pedig szeptemberben szedjük.

A diólevélből főzött tea igen hatásos szer emésztési zavarok, így székrekedés, étvágytalanság esetén, továbbá nagyszerű vértisztító. Eredményesen alkalmazhatjuk cukorbetegség és sárgaság ellen is. A diólevél főzete, fürdővízbe keverve igen hatásos minden görvénykóros és angolkóros megbetegedés, csontszú és csontritkulás, valamint gennyes körömgyulladás ellen.

Tejkiütés, fejkoszmó, és rüh esetén a zöld dió levelének főzetével mossuk le az érintett helyeket, az eredmény hamarosan megmutatkozik. Az ilyen főzettel történő lemosások illetve fürdők pattanások, gennyes kiütések, lábizzadás és fehérfolyás esetén is segítenek.


Az ipari kencéid meg dobd ki. Épp azok okozzák a legtöbb bajt.

2012. júl. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fordulj bátran bőrgyógyászhoz a problémáddal. Nekem a teafaolaj vált be (gyorsan leszárítja a pattanásokat, kb 3 nap ecsetelés).
2012. júl. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon pattanásos-miteszeres volt az arcom, meg még nagy pattanás szerű gümők is nőttek rajta, amik 1-2 hét után visszahúzódtak, majd ismét kijöttek.


Minden vackot kipróbáltam, bőrgyógyász is adott rá pár 100 ft-os kencétől kezdve több ezer forintosat, de semmi.

Végül a szolárium segített. Először heti 2x5 perc, majd heti 2x10perc, és fél év alatt látható lett az eredmény.

Most, 4 év után heti 1x 15 percre megyek.

És nem megyek-mentem szigorúan minden héten. Volt hogy 1-2 alkalom kimaradt, vagy 1 hónapot pihentem. Egész szép lett a bőröm. Pattanásaim már egyáltalán nincsenek. Mitiszerek azok adnak.


Most vettem még Oriflame arclemosót, a teafásat (gyulladáscsökkentő). Az is segített egy kicsit.

Kecsketej szappant ajánlottak még, de eddig azt nem próbáltam ki.

2012. júl. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én már azt is hallottam, hogy élesztőt kell enni, és attól majd elmúlik,akinek annyira pattanásos a bőre. Nem hülyeség,próbáld ki. Ezek mellett bőrgyógyász,esetleg egy méregtelenítő kúra.
2012. aug. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!