Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csomó a nyakamon, mi lehet...

Csomó a nyakamon, mi lehet ez? (kép)

Figyelt kérdés

19/F

Na tehát kb. 2 hete véletlenül észrevettem a nyakamon is kiemelkedést...tapintással érezhető hogy ilyen ovális szerű duzzanat vagy nemtudom..ha a fejem magasabbra emelem látszik is,szóval szemmel látható de kb. 1cm átmérőjű.

Elmennék háziorvoshoz de nemrégen voltam olyan panasszal, hogy szorított szúrt a melkasom de ez nemis érdekes csak hogy elküldött EKG, vérkép vizsgálatra..minden tökéletes volt..és ha most visszamennék már szerintem olyannak gondolna aki beképzeli a betegségeket...

De ez egyébként a bőröm alatt van,tehát ha mozgatom a bőrt ez a csomó nem mozog...

azért remélem semmi komoly.Linkeltem 1 képet amin bejelöltem holis van pontossan ez a csomó..

A válaszokat előreis köszönöm!!!megy a zöld!


A kép : [link]


a nyillal és a körben lévő pontal van jelőlve a helye:D


2012. júl. 22. 14:17
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és torkom nemfáj..teljesen jólérzem magam..csak megtaláltam azt az ovális csomót és kicsit aggaszt ..:)
2012. júl. 22. 14:29
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen nézesd meg, ne törődj azzal hogy mit gondol rólad az orvos. Lehet hogy göb, ami nagyon veszélyes tud lenni!
2012. aug. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia. Na mi lett a csomóddal?
2013. jún. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Pont mostanába megyek majd konroll vizsgálatra...vettek vér kb. fél éve meg nyaki ultrahang,de nem mondtak semmi konrétat...Háziorvosomat megkérdeztem,azt mondta,hogy sokminden lehet...egyébként ugyanúgy ottvan változatlanúl..
2013. jún. 19. 11:15
 5/11 anonim ***** válasza:
De mégis, azért azt mondták, hogy nyirokcsomó, vagy zsírcsomó? Nekem a nyakam közepén, pont a fejbiccentő izmom felett(!) van, és ha oldalra fordítom a fejem látszik. Voltam dokinál, 2x UH-on, azt mondták semmi kóros, nyugvó (pici) nyirokcsomó, ne foglalkozzak vele, azért látszik, mert kinyomja a fejbiccentő izom, ráadásul alig van zsír a nyakamon... Csak idegesít, mert azóta az emberek nyakát lesem, és senkinek nem látok ilyet..:(
2013. jún. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Előző nekem is szinte ugyan ott van a nyakamon egy csomó a bal oldalon!!

Kb 2 hete tapintottam ki,jövőhéten remélem eltudok vele menni dokihoz

2013. jún. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg neked is nyirokcsomó.. Nem vagy beteg? Nekem azt mondta a radiológus, hogy az valószínűleg gyerekkorom óta ott van. Az elmúlt egy évben rengeteget fogytam és lehet azért érzem mert vékony lett a nyakam. :) Meg aztán régebben nem is taperásztam magam egyfolytában..
2013. jún. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Jó ideje nem voltam már beteg,biztosan nem azért
2013. jún. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
5. és 6. válaszoló, történt azóta valami? Nekem is ugyan ott van 1 pici nyirokcsomó és nagyon félek tőle mostanában.. Ha esetleg még valamelyikőtök visszatévedne ide megnyugathatnátok..
2018. júl. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Semmi gond nincs vele, azóta nem is foglalkoztam vele

Ha van egy pattanás valahol a környékén már attól is megnőhet amúgy

2018. júl. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!