Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A gombába és lsd-be belelehet...

A gombába és lsd-be belelehet őrülni? Vagy ez most, hogy van? Mi történik?

Figyelt kérdés
Olvastam pár hosszabb rövidebb élménybeszámolót és elég érdekes dolgokat írtak. Páran írták, hogy nagyon észnél kellet lenniük, hogy ne csavarodjanak be. Volt aki halálfélelemről is beszámolt. De azt nem értem,hogy ebbe mért lehet bele őrülni amikor egyszer úgyis kitisztulsz és vissza térsz a valóságba. Esetleg linkelhettek még beszámolókat élvezettel olvasom őket mert nagyon érdekes írások.

2012. júl. 23. 06:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

alkoholba is bele lehet őrülni, bár ez nagyon ember függő. velem többször is előfordult hogy miután bepiáltam kb 1-2 órával meguntam hogy be vagyok piálva elmentem aludni, de nem ment, egyszerűen paraflash jött rám, elkezdtem pánikolni, és lelkileg egyre rosszabbul voltam, ki akartam józanodni, de nem ment sehogy, hiába ittam a vizet, hiába próbáltam aludni, hiába zabáltam nem ment.


persze ez annyira nem volt vészes mint ahogy hallatszik, de erősen éreztem, hogy ha én most gyengébb idegekkel rendelkeznék akkor biztosan becsavarodtam volna.



lsd-nél is el tudom ezt képzelni, főleg úgy hogy kb 12 óra hatása van állítólag.

2012. nov. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!