Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért görcsöl be mindig a lábam?

Miért görcsöl be mindig a lábam?

Figyelt kérdés
Én egy elvileg egészséges ember vagyok, semmi problémám nem volt eddig, de mostanában azt veszem észre, hogy gyakran torna után iszonyú merevség áll a lábamba, főleg a térdem és a bokám közötti részen, sokszor pedig reggel arra ébredek, hogy bele áll a görcs, ordítani tudnék és utána is olyan merev egész nap, ha nem tornázok, akkor elmúlik ez az érzés, viszont bármi megerőltető dolgot csinálok, ahol kicsit is edzem a lábam izmait, rögtön újra előjön ez a merev állapot. Miért van ez? Hiányzik valami vitamin, ásványi elem vagy mi lehet szerintetek? A tornám is, csak vagy 15 perces és azért csinálom, hogy formában tartsam magamat, mert olyan alkat vagyok, akinek edzeni kell az izmait, lány létére, különben elpunyadnak, egyébként nincs gond az alakommal, de a torna kell ehhez. Az igaz, hogy néha elég sokat mozgatom az izmaimat, eddig csak izomlázam volt, most viszont már nagyon idegesít, hogy minden torna után begörcsöl. Lehet komolyabb következménye, ha folytatom? Mit gondoltok? 18/L
2012. júl. 23. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
szedjél rá magnéziumot
2012. júl. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez a megerőltetéstől van. MagneB6 , vagy csak pezsgőtabletta segít
2012. júl. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
KÁLCIUM,magnézium szükséges!!! Éhesek az izmaid!
2012. júl. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, igen sajnos én is erre gondoltam, túl erőltettem őket és most itt az eredménye... :(
2012. júl. 23. 21:23
 5/5 anonim ***** válasza:

Nincs túlerőltetés, csak rendbe kell hozni a szervezeted táplálását. A problémák, betegségek 80%-a táplálkozási eredetű. Az ásványi anyag hiány okozhat görcsöket - de miért van ez? Amúgy is kevés calcium, magnézium stb. kerül a szervezetünkbe, mert az élelmi alapanyagok (burgonya, tejtermékek stb) sajna, csak a töredékét tartalmazzák ma, mint 30-50-100 évvel ezelőtt. Ehhez járul még a szénsavas üdítők - főleg a cola félék fogyasztása, ami az ásványi anyagokat is "pusztítja", a kávé, a stressz, stb. Pótlása életbevágóan fontos, ezzel foglalkozom, tanítom 15 éve s ha akarod, segítek neked is. 12 éve tv-műsoraim vannak, könyveket írok és ingyenes előadásokat tartok minden csütörtökön a Belvárosban. Ha egészségesebb, hosszabb életet akarsz élni, gyere el, klubunkban szinte minden egészségügyi problémádra természetes megoldást találunk, ingyenes szaktanácsadással. Ha érdekel,írj priviben megadom a címet, telefonszámot, hívjál, vagy gyere el, segítünk. Egyébként mindenkit szeretettel várunk egészségklubunkban. A természetben mindenre van gyógyír, csak tudni kell: mire mit, mennyit, mikor és meddig.

Az egészséged ingyen kaptad, de nagy árat fizetsz, ha nem vigyázol rá!

2013. jan. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!