Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fiúnak születtem de mindenki...

Fiúnak születtem de mindenki lánynak néz külsöm alapján. Lányos az arcom, az alkatom söt még melleim is vannak és már látszanak pólon keresztül is. Mi tőrténik velem? Mi vagyok én most?

Figyelt kérdés
Úgy érzem idönként hogy nöi ruhában kellene járnom de még ki tartok a másik oldalon.
2008. máj. 6. 17:20
 1/5 anonim válasza:
59%
Háát ha van melled..eddz ráá..szal fekvő támasz ezerrel..és kitod alakítani.Az ,h lányos kinézetű vagy azok meg a hormonok miatt van.
2008. máj. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mi vagy, ez főleg attól függ, hogy mit tartasz magadról. Először is magadban tisztázd, hogy csak "kitartasz" a fiú oldalon, vagy szereted, hogy fiú vagy. Ha szereted, és a lányok felé húznak az érzelmeid, akkor tényleg járj el edzeni, vágass fiús hajat és hordj férfias ruhákat.


A csak elviseled, hogy fiúnak születtél, és a srácok iránt érzel vonzódást, akkor próbálj megbarátkozni a gonolattal, mert az a lényeg, hogy elfogadd magad olyannak, amilyen vagy.

És nyugi, szerintem mindenképpen "normális" vagy :)


A melleid tényleg nőnek, vagy csak te látod úgy mintha nőnének? Nem mindegy! Ha ez zavar, és nem segít az edzés, akkor kérdez meg egy dokit!


Próbáld megtalálni önmagad! :)

2008. máj. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

amig nem kezdődött a pubertás engem is sokan néztek lánynak. most meg nagy ronda szőrös ember vagyok. úgyhogy ez még nem jelent semmit.

az sem jelent önmagában semmit, ha nőnek a melleid. pubertés idején, főleg az elején ez elő szokott fordulni.


namost, ha te nem pubertás elején vagy, akkor kicsit problematikusabb a kérdés. viszont ez nem feltétlenül ide való probléma. erről az emberek 99%-ának nincs, vagy erősen kétes a tudása. hülyeségekre meg végképp nincs szerintem szükséged. ha gondolod keress meg privát emailben és akkor beszélgethetünk.

2008. máj. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az se mindegy, hogy hány éves vagy. ha fiatal akkor változhat minden. de mivel irod, hogy melleid vannak, igy a legjobb lenne elmenni orvoshoz. Hormonnal hejre lehet hozni, szerintem azt a problémát. Szüleidnek nem tűnik fel? de hogyha idősebb vagy akkor csak doki:(
2008. máj. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Orvos.

Először a kromoszómáidat kellene megnézni, hogy mi is vagy valójában. Utána a hormonjaidat, hogy rendben vannak-e. De a pubertás alatt (főleg, ha egy kis túlsúlyod is van) természetes a mellek növekedése fúknál is. Egy ideig :-()

2008. máj. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!