Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az normális, hogy fel tudom...

Az normális, hogy fel tudom magam kelteni az álmomból?

Figyelt kérdés
Ez általában akkor van amikor mennem kell valahová időben, és elalszom. Álmodok, és valahogy jön az az érzés, hogy fel kel kelnem és fel tudom magam kelteni. Ezt jobban nem igazán tudom elmagyarázni. Van valakinek hasonló "képessége"?:D
2012. júl. 25. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez sok embernél természetes. A tudatalattid működik.
2012. júl. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen. Rossz álmokból én is szoktam kisebb, nagyobb sikerrel.
2012. júl. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen :D én álmodtam valamit és mondtam magamba, hogy ugye ezt csak álmodom?? Basszus ezt tényleg csak álmodom... és felkeltem
2012. júl. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem,nem normális sürgösen menny el pszihologushoz és a korházba sürgöségire. MOST! -,-'' Szerinted? Naná ,hogy normális zöldfülű. Kevés vagy mint Hitlerben a jóindulat ,ember!!! Betörném az orrod ,de minek változtassak a kínézeteden? Hány éves vagy? És miért vagy enyire nyomi? Van egy haverom és kocka szóval kitudja fejteni az internetböl az ip cimedet!! És azt is megfogja tudni ,hogy hol laksz!!!
2012. júl. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
13:53-mas válaszoló vagyok. Az elöbbi válaszomat bevetted????? :D :D :D Nyugi,csak anyira jó szívatni az embereket. :D Egyébként normális ,hogy feltudod keltelteni magad az alvásbol. :) Nincs harag ugye? :D
2012. júl. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Fuh nagyon rámijesztettél... 13:53tól 13:57ig remegtem és nem tudtam mit kezdjek magammal:D
2012. júl. 27. 02:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!