Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Be van dugulva a bal orrlyukam...

Be van dugulva a bal orrlyukam! Mit lehetne tenni hogy "kiduguljon"?

Figyelt kérdés
Szóval már talán 1 éve vagyok így, a bal orrlyukam majdnem teljesen be van dugulva és emiatt nyitott szájjal alszok ami miatt lepedék képződik a számon reggelente. Eddig nem is nagyon foglalkoztam vele mert annyira nem egy nagy probléma, de már eléggé zavar. Mit lehetne tenni? Nem akarok minden kis dolog miatt orvoshoz szaladgálni.
2012. júl. 28. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
orrcsepp
2012. júl. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem akarlak idegesíteni,de amikor nekem ilyen sokáig be volt dugulva cisztám volt,csak én sem szeretek orvoshoz szaladgálni.Végül úgy bedagadt a fejem,hogy nem ismertek rám és majd be szartam a fájdalomtól...másfél év volt mire rendbejöttem.
2012. júl. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg polip, orvoshoz kellene menni.
2012. júl. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az nem kis dolog, ha 1 éve be van dugulva az orrod, mielőbb menj el orr-fül-gégészetre.

Addig is próbáld ki a sós vizes orröblítést, hogy tudj aludni.

Tegyél egy deci langyos vízbe csipetnyi sót és szippantasd fel az orrlyukadba.

2012. júl. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
tegyük fel hogy tényleg polip. jól olvastam hogy műtéti úton távolítják el? még nem voltam sosem kórházban :/
2012. júl. 28. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!