Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Parlagfüvet hogyan érdemes...

Parlagfüvet hogyan érdemes fogyasztani, és naponta mennyit?

Figyelt kérdés

2012. júl. 29. 10:06
 1/3 anonim ***** válasza:
54%

Úgy ahogy felleled, a hegyi friss hajtásokat. Ilyenkor már rendszerint kesernyés, inkább tavasszal érdemes beszerezni.

Ha leszedsz nagyobb mennyiséget akkor viszont kiszáríthatod. és levesekbe sültekre szórhatod. Erősíti az immunrendszert mindennemű allergiát megszüntet. (NEM TÜNETKEZEL, MEGSZÜNTETI AZ ÉRZÉKENYSÉGET)


Én mindig nyersen fogyasztom a fellelt formájában, mosatlanul. Hadd ne menjek bele de ennek is külön szerepe van.

2012. júl. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%
Ja majd elfelejtettem, amit elteszek télire szárítás után le szoktam darálni kávédarálón és így por formájában teszem el.
2012. júl. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
45%
Úgy ahogy írják, a mennyiség bármennyi lehet, nem tudod túladagolni, nincs káros hatása, viszont az immunrendszer erősítésével gyakorlatilag minden betegséget és allergiát gyógyít. Én napi 4-5 levelet szoktam rendszerint.
2012. júl. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!