Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért vékonyak a füvesek?...

Miért vékonyak a füvesek? Náluk nagyobb mértékű az izom leépülés, katabolizmus?

Figyelt kérdés
Láttam hogy vékonyak mint a ropi, érdekelne hogy miért, illetve az hogy fogyásra is alkalmas e a thc, amellett hogy megnöveli az éhségérzete időlegesen.

2012. aug. 7. 10:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Van akinel ehseget valt ki, es zabalast. Alkatfuggo. A tini fiuk altalaban vekonyak, es mivel a fu csak kicsinalja a gyomrukat, osszeszukul, es alig tudnak enni. En annyit mondok, nincs osszefugges, es nem is jo modszer fogyasra. Nem jobb mint a sima elhatarozas :-))
2012. aug. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Szoondiii ***** válasza:
5%

mérgező, rontja az emésztést, a szervek működését.

aki fűre költ, nemigen tud rendes kaját venni, azt sz.arul emészti meg (ettől akár zsíros is lehetne) - vagy alig eszik <- ez már magyarázat lehet.

2012. aug. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2012. aug. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mellé nyúétam.

[link]

2012. aug. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 an00nym ***** válasza:
100%

a 2. válaszban minden állítás téves, az elsőben csak a gyomor összeszűkülése


semmilyen összefüggés nincs, egyik cannabionid sem károsítja a testet illetve nem okoznak semmilyen fiziológiai elváltozást (leszámítva az intoxikáció alatt lecsökkent vérnyomást a szemben és a tágabb pupillákat)


nem a thc váltja ki az éhségérzetet, valószínűsíthetően ez a CB2 receptorhoz kapcsolódó CBD és a thc metabolitja a 11-OH-delta-9-THC műve

a kender fogyasztás nem alkalmas fogyásra

2012. aug. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

mennyi hülyeséget összehordtok... a fűnek nincsennek iylen káros hatásai, azok a keményebb drogok, a fű inkább orvosság mint drog..., nem is lehetne drognak hívni mert nem okoz fizikai függőséget.


a lényeg, hogy a fű nem okoz fogyást, az más kérdés,. hogy lehet aki fűre költi pénzét, kevesebbet költ kajára, ebben lehet ráció.

2012. aug. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Szoondiii ***** válasza:

Nincs toxikus hatása a fűnek?

Ennek utána nézek, és kösz, hogy írtátok.


Viszont drognak csak drog, hiszen tudatmódosító. Nem?

2012. aug. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az elso vagyok, es tapasztalatbol beszeltem. Nem vagyok orvos, viszont en igy latom. (meg a regi idokbol, amikor kiscserkesz voltam) :-)) Mara azt mondom, hogy nem tesz jot, es ha jot akarsz felejtsd el. Nem lenne jobb egy kicsit dietazni es mozogni inkabb, mar ha fogyasrol van szo??
2012. aug. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 an00nym ***** válasza:

utánanézésnek javaslom ezt

[link]


azt hiszem még mindig az egyik legnaprakészebb magyar nyelvű írás


itt röviden leírok minden fontosat, bővebb információért írj privátban illetve javaslom a cikk alján feltüntetett forrásokat

2012. aug. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Szoondiii ***** válasza:
ez tökéletes lesz, és köszönöm a profi választ, segítséget!
2012. aug. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!