Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hol vizsgálnak be káros...

Hol vizsgálnak be káros anyaggal szennyezett "tárgyakat"?

Figyelt kérdés
Egy családtagunk valószínűleg orvosi kezelésre szorul mentálisan.Gyakran tapasztaljuk hogy a használati tárgyak megfogásakor valami égeti a kezünket,csípi a szemünket, bőrünk kipirosodik,előfordul hányinger, szédülés stb. Előzőleg az illető mindig a környéken matat.Még soha nem kaptuk rajta semmin. Néha fura dolgokat beszél, orvoshoz nem hajlandó elmenni.Kényszergyógykezelésre csak akkor utalható, ha van bizonyíték. Melyik laborban lehetne bevizsgáltatni egy ilyen dolgot, hogy van-e rajta od nem káros anyag?Pl. rovarirtó, amit mi soha nem használunk, de néha enyhén érezni hasonló szagot.
2012. aug. 8. 07:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a házi orvosotokkal beszéljétek meg a problémát, neki lesz ötlete arra is, hogy hol lehet bevizsgáltatni ilyen dolgokat és arra is, hogy mit kezdjetek a problémás családtaggal.
2012. aug. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Doki próbálta meggyőzni hogy menjen el egy vizsgálatra, de nem sikerült.Nem kényszeríthető gyógykezelésre, amíg nincs bizonyíték arra, hogy másoknak (meg szerintünk saját magának is ) árt ezzel a dologgal.


Most látom a kérdésem milyen trehány módon tettem fel, ezért elnézést kérek mindenkitől!

Helyesen:Melyik laborban lehetne bevizsgáltatni egy ilyen dolgot, hogy van-e rajta káros anyag?

2012. aug. 8. 13:28
 3/4 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Hát, talán az epidemiológiai központ, kérdezz rá esetleg náluk (sajnos jobb tippem nincs, illetve az, hogy erre is a házi orvos adhat választ, neki ismernie kellene minden bevizsgáló helyet vagy utána tudna nézni, főleg, hogy ismeri a problémátokat). [link]
2012. aug. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2012. aug. 10. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!