Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Reggel arra ébredtem, hogy...

Reggel arra ébredtem, hogy nagyon fáj a szájpadlásom, lefotóztam és jóformán rosszul lettem, mert nagyon csúnya. Mi ez? Mitől lehet? (Képpel)

Figyelt kérdés
[link]

2012. aug. 9. 00:24
 1/6 anonim ***** válasza:
gombás fertőzés. irány az orvos
2012. aug. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ja és fáj is, olyan mintha "leforráztam" vagy "megégettem" volna valami kajával.
2012. aug. 9. 00:47
 3/6 A kérdező kommentje:
mármint most hülyén fogalmaztam... tehát a kérdésben is írtam, csak arra akartam célozni, hogy ahhoz hasonló fájdalmam van, mint amikor véletlen valami forró étel, vagy ital égeti meg.
2012. aug. 9. 00:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Tényleg gombának tűnik, mindenképp irány az orvos (fogorvos, vagy szájsebész). Könnyen kezelhető antimycoticus ( gombaellenes ) szerrel, de számíthatsz egy-két plusz viszgálatra, mert a gombás fertőzés a szájüregben immunrendszer gyengeségre utalhat! (lehetsz cukorbeteg, vagy akár súlyosabb is). Mielőbb irány dokihoz!!!
2012. aug. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem is ugyan ez a problémám van már egy hete. Neked mi volt? Megoldódott?
2015. jan. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen már rég megoldódott. nagyon sokat ittunk és gyógyszert szívtunk fel, ami totálisak kimarta az egész szájpadlásomat szóval nem gomba volt. viszont ha te nem csináltál ilyen hülyeséget amit a mai napig nem tudok feldolgozni akkor irány az orvos mert tényleg valamit elkaphattál :(
2015. febr. 13. 01:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!