Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni nekem? Már...

Tudnátok segíteni nekem? Már vagy egy hete nem birok éjszakánként aludni mindig reggel 6-7 ig fent vagyok aztán kb 14:00 ig alszok és este megint nem! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2012. aug. 9. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:

2 megoldás van. Az egyik vicces és finom a másik kényelmes.

Az első kávé/energia itallal mikor felkelsz 14:00kor virrasztasz egy napot és másnap este 10-11 fele alszol el. (Hajnalba esetleg kora reggel igyál csak). A második az, hogy altatott szedsz be és alszol egy szép nagyot. De ehhez nem árt ha ilyen későn kelsz fel nappal egy kis mozgás. Ha fennmaradsz világos helyen legyél. Ha alszol valaki keltsen majd fel 9 körül. Első 2-3 nap borzasztó lehet de gyorsan átszoksz.

2012. aug. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Az altato hatasos, de viszont nem pihentet, ugyhogy nem kell tulzasba vinni. Azt is csinalhatod, hogy probalj hamarabb lefekuldni, ha nem is tudsz aludni csak maradj az agyban, es naprol napra probalj hamarabb felkelni, egy ido utan megszokja a szervezeted.
2012. aug. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem hiszem hogy jó bármeik is ugyan is 13 éves vagyok!
2012. aug. 10. 01:56
 4/4 anonim ***** válasza:
És akkor mi van, ha 13 éves vagy? 15 évesen én csak így tudok vissza szokni. Mind a 2 módszer 1x alkalom. Utána 1 hónapig nem állsz vissza, és már nyár vége van. 2x250 ml energia italtól biztos nem lesz bajod. Virasztásba már profi vagy. Az altató (amit én szedtem be) full ,,természetes,, anyagot tartalmazott közismert nyugtató növényekből volt vagy 5 féle benne. Szív, vese betegségeknél energiaital kizárva persze. És altatóról is beszélj szüleiddel. Ennyi idősen én 1,5-2 liter energia italt ittam meg, hogy virrasszak a másnapi sportnapra. Azok voltak a szép idők :) Mielőtt valaki letámadna hangsúlyozom nem rászoktatni szeretném ezekre, hanem átállítani rendes életvitelre.
2012. aug. 12. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!