Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Betudom hajlítani az első...

Betudom hajlítani az első ujjperceim. Ez normális?

Figyelt kérdés

Anyukámon és rajtam kívül nem ismerek mást aki megtudná csinálni,mindenesetre arra lennék kíváncsi hogy nem-e árt ez a csontjaimnak és hogy mennyire gyakori.

így nézne ki:

[link]


2012. aug. 10. 03:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is megtudom,de azt nem tudom ez mennyire gyakori.
2012. aug. 10. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Normálisnak normális, bár ritka az az ember, aki képes rá. Ezerből egyre saccolnám.


A rossz hír, hogy bár érdekes, nem leszel tőle gazdagabb. Én ha lefektetem a tenyerem az asztalra, a mutató- és középső ujjamat 90°-nál nagyobb szögben hátra tudom hajlítani. Ez is ritkaság.

2012. aug. 10. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok embert láttam már aki be tudja hajlítani. :) Azért remélem nem romboltam össze a rózsaszín habosbabos vágyálmaid arról, hogy szuperhős vagy.
2012. aug. 10. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Most ellenőriztem és ennyire még nekem is megy. Van akinek még jobban!
2012. aug. 10. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is megy, bár nem ennyire. Én meg a kisujjamat tudom behajlítani, úgy hogy a többi egyenes marad :)

Gyakorlat teszi a mestert :))

2012. aug. 10. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ezt én is megtudom csinálni. nekem pluszba stoppos ujjam van(ez viszont recesszív allélhez kötött tulajdonság)
2012. aug. 10. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Csak gyakorlás kérdése, fiatalabb koromban én is kismilliószor megcsináltam.

Az pedig, hogy az ujjaidat mennyire tudod hátra hajlítani, csak azon múlik, hogy az ínszalagok mennyire rugalmasak. Gépíróként kifejezetten lazítottuk, és gyakoroltuk ezeket a mozdulatokat, és minden ujjunk, nemcsak a hüvelyk mozdult még nagyobb szögben is, nemcsak derékszögbe.

2012. aug. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
osztályból hárman tudják csak megcsinálni és 26-an vagyunk
2012. aug. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem hittem magamról hogy szuperhős vagyok mielőtt bármi rossz jelzőt aggatnál rám...csak szimplán megkérdeztem.Nem tudom miért olyan jó szokás itt gyakorikérdések.hu-n mindenkit hülyének nézni.Attól hogy én nem ismerek sok mindenkit aki megtudja csinálni nem fogok elszállni magamtól .De jó tudni hogy akkor vannak még ilyen első ujjperc hajlítgató emberkék.Köszöntem:)
2012. aug. 12. 00:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!